anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

sprzedałem na allegro lokalnie przedmiot i kupującemu naliczyła się opłata za przesyłkę

BZYKACZ36
#7 Wielbiciel#

Czy kupującemu powinna naliczyć się opłata za przesyłkę 9.90 jeśli ja mam Smarta i w ofercie widnieje opłata zero zł? oferta : b1597527-be7b-4416-8ff5-d799d0ae05aa . jacek

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

A on ma Smarta?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@BZYKACZ36 a jaka wartość przedmiotu? Jaki rodzaj przesyłki?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

A wiesz ze sprzedajac ze smartem nawet jako prywatny bedziesz musial przyjac zwrot wedlug allegro bo ci wklepia ap?

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Ajć z deczka się pomyliłeś. On pisze o lokalnym. A Tam jak byk są komunikaty, że zakupy od osób prywatnych i zwrot nie przysługuje. 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@AnnaG-Antyki no to wyobraz sobie ze wedlug allegro zwrot sie nalezy a sprzedajacy musi przyjac zwrot ostatnio dowalili ap sprzedajacemu prywatnie watek byl na forum. Wyslalem zapytanie do uokiku to powiedzieli ze nie obowiazuje ustawa konsumencka tylko kodeks cywilny ale allegro swoje klepie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@az1rael Proszę, a jak pisałem to się wyśmiewałeś. 😛

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@LEW433 to co odwala allegro jest bezprawne przyszła mi interpretacja z uokiku - porady dla konsumenta- gdzie potwierdzili że zwrot nie przysluguje i nie obowiązuje w tym przypadku ustawa o ochronie konsumenta jednoczesnie wyslali mnie do beplatnego prawnika by ogarnal sytuacje 

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Czyli może nie być już Smarta na AL, albo się dostosują.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael na Allegro Lokalnie udostępniając dostawy w ramach Smart! sprzedający nie ma obowiązku przyjmowania zwrotu. Sytuacja wygląda inaczej na Allegro, jeśli prywatny sprzedający w swoich ofertach udostępnia Smart!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@BZYKACZ36 w przypadku tej transakcji, kupujący nie posiadał Smart! i dlatego naliczyła się opłata za przesyłkę. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów