anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

UPS odbiór w punkcie dla kont zwykłych

MAMY ROZWIĄZANIE!
Helenka147
#9 Pomysłodawca#

Hej!

Czy ktoś z Was wie, jaki nadaje się paczki w ramach metody wysyłki "UPS Odbiór w Punkcie" (ale nie chodzi mi o " Allegro UPS Odbiór w punkcie", bo nie mam konta firmowego). Zauważyłam, że aby mieć Smarta w niektórych ofertach muszę mieć dodaną tę metodę dostawy (chodzi o oferty, w których nie mogę ustawić dostawy Allegro paczkomaty InPost, bo paczka się nie zmieści do paczkomatu, bo jest za długa np. 75cm). Nie znalazłam na Allegro informacji, jak takie paczki nadawać, jeśli się ma konto zwykłe.

Ktoś umie pomóc?

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24
annawu34
#10 Popularyzator#

Podsumowując: jeśli jestem osobą prywatną i dopiero zaczynam sprzedawać to muszę udostępnić 2 formy wysyłki: paczkomat i ten nieszczęsny UPS a następnie modlić się żeby nikt nie wybrał wysyłki UPSem bo nie będę mogła tego nadać.

 

@mr_oma @ko_alka dobrze rozumiem? 😉

oznacz moderatorów
Helenka147
#9 Pomysłodawca#

Zależy jakie paczki wysyłasz. Jeśli Ci się nie zmieszczą do paczkomatu to masz tylko taka opcje (możesz nadać paczkę na np a paczka, furgonetka itp). Jeśli masz paczki, które mieszczą się do paczkomatu to możesz ustawić paczkomaty inpost i uzupełniać w terminie numery przesyłek. 

oznacz moderatorów
annawu34
#10 Popularyzator#

Jeśli jeszcze nie masz sprzedaży to też nie możesz uzupełnić numerów przesyłek.

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@annawu34, opisane tu zostały wcześniej dwie możliwości sprzedaży Smart! z kontem zwykłym 🙂 Potrzebujesz co najmniej dwóch metod dostawy Allegro Smart! (lub jedną, ale tylko w sytuacji, gdy uzupełniasz numery przesyłek dla min. 50%).

Jeśli nie masz sprzedaży, a tym samym nie masz uzupełnionych numerów przesyłek w takiej ilości, pozostaje opcja numer 1, czyli  udostępnienie min. dwóch z poniższych metod dostawy: Allegro Paczkomaty InPost ORLEN Paczka UPS Odbiór w Punkcie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
annawu34
#10 Popularyzator#
oznacz moderatorów