anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięci z programu smart!

MAMY ROZWIĄZANIE!
foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Dzięki nadchodzącym zmianom w programie smart! moja firma zostanie z niego efektywnie usunięta z dniem 01.09.2022r.

Pomijając zmianę maksymalnej wagi (rzeczywistej i gabarytowej) przesyłek kurierskich do 10kg i konieczność dopłaty do wysyłek większości naszego asortymentu nowe zapisy o konieczności dodania możliwości odbioru towaru w punkcie uniemożliwiają nam udział́ w programie - maksymalne wymiary dla przesyłek nadanych do punktów odbioru – 70 cm x 60 cm x 60 cm. Sprzedajemy folie budowlane, większość asortymentu ma wymiary 100-150cm (rolki).

Dodatkowo stracimy też tytuł SuperSprzedawcy.

Krótko mówiąc Allegro praktycznie zablokowało nam możliwość sprzedaży...

 

Jeżeli jestem w błędzie to proszę o korektę tego co napisałem.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@foliedladomu Cześć. Jeśli sprzedajesz przedmioty, których nie można umieścić w automacie paczkowym ze względu na rozmiar czy wagę i nie udostępniasz w nich metod dostawy do punktów odbioru i/lub automatów paczkowych, to po 1 września oferty nadal będą w Smart. 

 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

@ko_alkaco z tytułem SuperSprzedawcy? Skąd Allegro będzie wiedziało, że przedmioty są za duże/ciężkie?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@foliedladomu Nie będziemy weryfikować rozmiaru przedmiotów ani ich wagi. Sprawdzimy, czy udostępniałeś w swoich cennikach metody dostawy do punktu/automatu paczkowego wcześniej. Jeśli tak, będziemy wymagać minimum 2 takich metod dostawy. Jeśli nie udostępniasz takiej metody dostawy, to nie będziemy jej od Ciebie wymagać po 1 września.  

Co masz na myśli pytając o Super Sprzedawcę? Zasady programu się nie zmieniają. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
foliedladomu
#9 Pomysłodawca#

@ko_alkaco jeżeli moje oferty mają odbiór osobisty w mojej siedzibie?

SuperSprzedawca będzie wymagał jakości na poziomie super, brak wysyłek do punktów zaniża mi ocenę...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@foliedladomu Odbiory osobiste w siedzibie firmy się nie wliczają.

Drugą sprawę skonsultowałam z odpowiednim zespołem i otrzymałam informację, że nie planujemy zmian w programie Super Sprzedawca w związku ze zmianą warunków, które kwalifikują do oznaczenia Smart!

 
Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów