anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jak zmienić w nowej nakładce wysyłki z przyjazdu kuriera do nadania w paczkomacie

TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

Witam jak zmienić w nowej zakładce wysyłam tak żeby można było nadać paczkę w paczkomacie. Cały czas wyskakuje żeby zrobić zlecenie przyjazdu kuriera...

IMG_20220128_233518.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TechArtLidia Cześć. Zespół techniczny pracuje nad naprawą tego problemu. Do tego czasu proszę Cię, abyś generowała etykiety, które chcesz nadać w Paczkomacie, przez starą wersję WzA: wysylam.allegro.pl 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

 

.

 

oznacz moderatorów

TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

Już od miesiąca. W modelatorze, ewentualnie na InPost nie wchodzą paczka w weekend. Non stop problemy. Pracujecie a sprzedający dość że płacą duża prowizję to siedzę łącznie może że już że 30 godzin przez wasze zmiany. Nie interesuje mnie już że naprawicie, parcujemy. Wysyłka w termie spadła. A wy na to zgłoś to anulujem, ani nie możecie bo po co. Zepsuć było komu. Kasę jest komu barć a ja jak nie mogłem wysłać paczek tak nie mogę. Może policzę sobie po 50 zł za godzinę i wystawię Wam fakturę. Gdzie można zgłosić taką fakturę?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@TechArtLidia Tak jak pisałam wcześniej - wciąż możesz korzystać ze starego Wysyłam z Allegro: wysylam.allegro.pl  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_   gdzie zgłosić taką fakturę?

oznacz moderatorów

TechArtLidia
#8 Zapaleniec#

Czyli rozumiem że jesteśmy takimi królikami doświadczalnymi. Po co wydawać na stopniowe wdrożenie, testy, można przetestować na sprzedawcach. Ich czas się nie liczy. Komu się poskarżą?

oznacz moderatorów