anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyższe kwoty dla wybranych metod dostawy kto na tym zarabia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
fari1975
#10 Popularyzator#

Zacznę od cytatów.

"1 listopada zmienimy stawki za przesyłki InPost, Allegro One i DPD poza Allegro Smart! Już dziś dostosuj do tej zmiany swoje cenniki dostaw."

"Już od dziś możesz wprowadzić w swoich cennikach dostaw nowe maksymalne kwoty, które zapłacą kupujący za przesyłki poza Allegro Smart!"

i teraz pytanie.

Dlaczego Allegro zależy abym podniósł 12 dni przed końcem obowiązującego cennika kwotę jaką pobieram za wysyłkę? Kto na tym szwindlu zarobi najwięcej?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
mdrogeria
#21 Demiurg#

@fari1975 zależy ? ...... nie musisz  , możesz . Sprzedając zróżnicowany asortyment sprzedawca ma ustawione sporą ilość cenników i nie zawsze dysponuje czasem , aby je zmienić tuż przed  zmianą .... ba... nie musisz w ogóle zmieniać , nikt Ci nie narzuca minimalnych cen przesyłek .

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@fari1975 a co oni Cię zmusili do podniesienia ceny. A to dranie 😀

My czekamy do ostatniego dnia bo jak teraz podniesiemy ceny to klienci bez smart się wystraszą i nie będą kupować.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:44052296 zrobiłem to wczoraj , jakoś nie zauważyłem różnicy w i tak niewielkiej ilości zamówień bez smarka ..😁

oznacz moderatorów
kino51
#8 Zapaleniec#

Witam

W/g mnie dotyczy to bardziej licytacji na 7 i 10 dni, ponieważ ich koniec przypadnie mniej wiecej w momencie wejscia w życie wyzszych cen

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
fari1975
#10 Popularyzator#

O właśnie o tym nie pomyślałem. Bardziej podejrzewałem coś złego ze strony Allegro. Dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów