anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

wyskakuje bład telefonu przy opcji wyslij paczkę kurierem dpd.

EkoStan_pl
#7 Wielbiciel#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Witam,

Nie mogę wysłać paczki. Cały czas komunikat o złym telefonie, choć telefon dobrze wpisany. Już nie mam siły.

48283231-331f-11ed-84e3-091711258204, proszę moderatorów o sprawdzenie przyczyny.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@EkoStan_pl Cześć. 🙂 Spróbuj zapisać numer klienta bez "0" na początku.

oznacz moderatorów

EkoStan_pl
#7 Wielbiciel#

Wpisywałam bez 0 sam numer - nic, z +48 - tez nic  nie wchodziło.

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@EkoStan_pl A czy mogę Cię prosić o zrzut ekranu? Czy chodzi o numer odbiorcy czy nadawcy? 

Sprawdź proszę w Książce adresowej (tutaj: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia) czy masz poprawnie uzupełniony swój numer. 

oznacz moderatorów

witilo1967
#9 Pomysłodawca#

 Witam . Mam ten problem z Allegro UPS , wyskakuje komunikat „ Błąd przetwarzania . Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy ".

Proszę o pomoc

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@witilo1967 Hej 🙂 Poproszę Cię o to samo - uzupełnij dane w Książce adresowej: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/zamowienia/ustawienia 

oznacz moderatorów

witilo1967
#9 Pomysłodawca#

Ale tam nie miejsca na numer telefonu . Wszędzie mam wpisane numer telefonu , tam gdzie trzeba. Taka sytuacja zdarzyła mi się pierwszy raz

oznacz moderatorów

witilo1967
#9 Pomysłodawca#

Proszę spojrzeć na zamówienie nr

bff21411-3429-11ed-8dcc-cdf22b73e33c

Z góry dziękuję

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@witilo1967 Zamówienie bff21411-3429-11ed-8dcc-cdf22b73e33c ma status płatności "Rozpoczęta", czyli środki jeszcze nie zostały zaksięgowane lub pojawił się inny problem z płatnością - dlatego nie możesz wygenerować etykiety. Zamówienie wyślij dopiero wtedy, kiedy zostanie opłacone.

oznacz moderatorów

witilo1967
#9 Pomysłodawca#

Upss , przepraszam to nie zamówienie. To faktycznie nie jest opłacone

A może Pani sprawdzić

dc67f1a1-3424-11ed-a462-d1fe93970603

Przepraszam za zamieszanie

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@witilo1967 Prześlij mi proszę zrzuty ekranu kolejno wykonywanych kroków z widocznym adresem URL, datą oraz godziną (sprawdzimy co dokładnie się dzieje). 

oznacz moderatorów