anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka dpd smart czy musi być umowa z dpd

Lagertis
#7 Wielbiciel#

Hej. Mam pytanie odnośnie DPD Smart.

ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak wysyłać przez to paczki w dropie, nie mam umowy z dpd a niby mogę poprzez allegro i z nimi się rozliczać za tę wysyłkę,  jednak jak chcę tak nadać paczkę to prosi mnie o wymiary i wagę paczki a przecież nie ja ją będę pakować wiec nie wiem.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Jak nie wiesz to jak chcesz spełniać warunki Smarta.

oznacz moderatorów

Monikakoniecz
#9 Pomysłodawca#

Może to dobry moment aby zastanowić się czy drop to dobre rozwiązanie. 

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

ale chyba wiesz co sprzedałeś i możesz oszacować orientacyjną wielkość i wagę paczki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Lagertis
#7 Wielbiciel#

To były bardzo pomocne odpowiedzi. Wszystkim dziękuję za pomoc

oznacz moderatorów

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Jeśli hurtownia jest rzeczywiście hurtownią, z normalnymi ludźmi, to po prostu przed wygenerowaniem etykiety skontaktuj się i poproś o wymiary paczki. Niestety doświadczenie pokazuje, że spora część dropów to po prostu 'wysyłkownie' paczek, często tanich, marnej jakości produktów, które zalegają u chińczyka i są sprowadzane masowo za ułamek ceny. Dokładnie zapoznaj się z ofertą, skontaktuj się z hurtownią, pogadaj... Zobaczysz jakie jest podejście. No i zwroty - czy taka hurtownia je przyjmie w razie czego. Wiem, że wszyscy naganiacze YT promują drop, ale o wielu rzeczach nie mówią. Jak za kilka tygodni zostaniesz ze zwrotami od sasa do lasa na kilka tysięcy, to wtedy się przekonasz na czym ten biznes się kręci - oby Cię to nie spotkało 🙂

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Lagertis a w specyfikacji produktu nie masz podanych parametrów np. wymiarów i wagi? 

oznacz moderatorów