anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysyłka smart, dwie paczki do jednego zamówienia.

WedkarstwoMoni
#8 Zapaleniec#

Witajcie

Zamówienie o wartości 655 zł nie zmieści mi się w jednej paczce. Klient wybrał wysyłkę Smart. Dostawa kurierem DPD . Są to dwa duże produkty, dla których miałam zaznaczone że zmieści się jedna w paczce. Informacja, że mogłabym to wysłać w kilku paczkach nie jest nigdzie widoczna. 

Mam pytanie czy mogę nadać to w dwóch paczkach? Jak to będzie rozliczone w allegro? 

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jedną etykietę wygeneruj przez allegro a drugą możesz wysłać na własny koszt .

oznacz moderatorów

Client:96810784
#13 Ambasador#

Dopłacanie z własnej kieszenie nie jest rozwiązaniem jeśli problemem jest złe przeliczenie przez Allegro liczby potrzebnych etykiet.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@WedkarstwoMoni w zakładce zamówienia powinno Ci pokazać ile masz przesyłek do danego zamówienia. Nadaj normalnie przez allegro najwyżej jak masz tylko jedna Smart to druga Ci policzy po 12.99.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@WedkarstwoMoni przykro mi, że masz problem z realizacją dostawy, jednak błąd nie leży po naszej stronie, ponieważ jest to jedna oferta i nie ma tutaj maksymalnej ilości sztuk w przesyłce, więc jedno zamówienie w jednej ofercie to jedna etykieta w ramach Smart. Udostępniane w ofercie metody dostawy powinny zapewniać możliwość wysyłki towaru. W takiej sytuacji rozwiązaniem będzie nadanie jednej przesyłki jako Smart i wygenerowanie oraz opłacenie drugiej etykiety. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów