anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wysylka felg i opon

HURT-OPON-FELG
#7 Wielbiciel#

Czy felgi  i opony w smart allegro po 3.99 mozna wysylac jak nie przekraczają 10 kilogramów i czy przy większych ilościach kurier nadazy odbierać lub jakie wymiary  mogą być maksymalne

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@HURT-OPON-FELG Takie rzeczy sprawdzaj na stronie konkretnych przewoźników, bo z reguły każdy ma inne warunki, jeśli chodzi o wysyłkę opon.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@HURT-OPON-FELG  Pamiętam jak ktoś tutaj opisywał że nie może sprzedawać kompletu opon, tylko pojedynczo bo jego kurier wymaga : jedna opona = jedna paczka.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ACMastek
#7 Wielbiciel#

Witam jak skonfigurować i jak wysłać opony przez Allegro kurier dpd i czy można to zrobić za pomocą innego kuriera z „wysyłam z Allegro” bez zewnętrznej umowy z dostawca. Potrzebuje opis krok po kroku jak stworzyć aukcje dać ze składa się z 4 produktów i tworzy zestaw i każdy przedmiot jest wysyłany osobno i jakie formy sprzedaży wybrać i jak je skonfigurować żeby oferta miała opcje smart i żeby nie popełnić jakiegoś błędu 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ACMastek połączyłam te wątki, ponieważ dotyczą tego samego tematu i znajdziesz tutaj porady na temat wysyłki opon.
Tutaj artykuł na temat metod dostawy Smart! Jeśli 1 opona spełnia warunki dostawy metodą Allegro Kurier DPD to możesz ją udostępnić.
Możesz zaoferować 4 opony w jednej ofercie ustawiając maksymalną ilość sztuk w paczce w zakładce Ustawienia dostawy na 1. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów