anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zablokowany Smart

marek_z_81
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam zablokowaną sprzedaż Smart z powodu naruszenia regulaminu. Naruszeniem reg. był zły opis w moich ofertach. W opisie miałem podany adres www do mojej strony i facebook'a. Wszystkie moje ogłoszenia zostały z automatu zakończone. Dostałem wyjaśnienie dlaczego tak się stało. Dodałem ogłoszenia na nowo już z poprawnym opisem. Jednak Smart ciągle mam zablokowany. Czy jest jakiś okres na blokadę? Czy blokada sama zniknie? Czy gdzieś mam napisać w tej sprawie? Nie mogę nigdzie znaleźć jakiegoś formularza.

Mam konto zwykłe nie firmowe. Mam wykupiony Smart na swoim koncie. Sprzedaję na Allegro lokalnie.

Proszę o rady. Dziękuję. Zrzut ekranu 2022-11-06 171508.png

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

Smart wykupuje się do kupna  a nie sprzedaży a żeby mieć Smarta na AL to należy spełnić warunki, a czy przedłużono nie wiem, bo tam było tylko 8 wysyłek ze Smartem.

Ogłoszenie Sprzedającego spełniającego warunki z art. 3.2 ust. 1 lit. a-c. powyżej nie będzie oznaczone ikoną “Smart!” w przypadku:

a) wykorzystania limitów, których mowa w art. 3.2 ust. 3 powyżej;

b) gdy Konto Sprzedającego zostanie zawieszone lub jego funkcjonalność zostanie ograniczona;

c) gdy Sprzedający w okresie trzech miesięcy poprzedzających Promocję będzie miał co najmniej trzy nierozwiązane dyskusje z Kupującymi;

d) gdy Sprzedający w okresie trzech miesięcy poprzedzających Promocję dopuścił się co najmniej trzykrotnie łamania zasad Regulaminu Serwisu skutkiem, których było usunięcie jego Ogłoszeń.

oznacz moderatorów

marek_z_81
#7 Wielbiciel#

Do czasu gdy moje ogłoszenia nie zostały zakończone przez nie zastosowanie się do reg. przy moich ogłoszeniach był znaczek smart. Teraz nie ma. Widać na zrzucie ekranu, że jest zablokowany, wcześniej nie było.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

My nie widzimy obrazka, zrzutu. Zgodnie z tym, możesz nie mieć Smarta: b) gdy Konto Sprzedającego zostanie zawieszone lub jego funkcjonalność zostanie ograniczona;

oznacz moderatorów

marek_z_81
#7 Wielbiciel#

No to wiem. Naruszyłem regulamin dlatego sprzedaż smart został zablokowany. Tego nie neguję. Pytanie czy da się coś zrobić żeby tego smarta mieć znowu. Nie miałem wykorzystanych 8 sprzedaży ze smarta. Miejsca gdzie regulamin był nagięty zostały poprawione.

oznacz moderatorów