anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zakup SMARTa a brak oznaczenia na aukcji..

MAMY ROZWIĄZANIE!
K3rmit96
#7 Wielbiciel#

Witam.

Tak jak w temacie. Czasami coś sprzedaje na allegro lokalnie, zawsze miałem kupionego SMARTa, i dodane wysyłki obejmujące SMART jak OneBox i Paczkomat. Wszystko było pięknie, ładnie, oznaczenie SMART było przypięte do mojej aukcji.. Do czasu aż 2 dni temu mi wygasał. Wykupiłem, przedłużyłem.. I od następnego dnia (wczoraj) wszystkie moje aukcje straciły status SMART.

Pisałem do obsługi, 0 odpowiedzi na razie, zaznaczałem, odznaczałem, aktywowałem SMART bez limitu po wykorzystaniu 6 darmowych wysyłek na kwartał (chociaż pokazuje że mam 6/6 do grudnia) odznaczałem.. Nic nie działa. Nawet nową aukcje wystawiałem, również bezskutecznie. Tak jakbym go nie miał. Jakiś błąd?

P.S.

Zaznaczałem też więcej niż te 2 wysyłki, sprzedawane towary są za +45zł..Również nie działało.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@K3rmit96 Cześć. 🙂 Skonsultuję tę sytuację i wrócę do Ciebie z odpowiedzią. 

oznacz moderatorów
K3rmit96
#7 Wielbiciel#

Jak na razie na zgłoszenie również nikt nie odpowiedział, wysyłek SMART jak nie było tak nie ma. Sprawdziłem wszystko po 10 razy czy spełniam warunki, kwotę 45zł, formy wysyłki, włączony "SMART bez limitu".. Oznaczenia na aukcjach nadal brak.

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@K3rmit96 Spróbuj się przelogować, Smart jest już aktywny na Twoim koncie

oznacz moderatorów
K3rmit96
#7 Wielbiciel#

Dzięki, działa 😀

Jeszcze tylko z ciekawości. To był problem techniczny po stronie allegro? Czy ja coś źle robiłem?

oznacz moderatorów
ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@K3rmit96 To był problem po naszej stronie, przepraszamy za utrudnienia. 😞 

oznacz moderatorów