anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

zmiany smart od 1 wrzesnia

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

Witam. Od 1 września jezeli w ofercie nie bedzie udostępnione 2 opcje odbioru w punkcie zostanie usunieta opcja SMART. Przykładowo w mojej ofercie wymiary wynoszą  93x27x47 to jest max. i udostępniam w niej jedna opcje ODBIOR W PUNKCIE DPD PICKUP ( jedyna opcja odbioru w punkcie w ktorej sie miesci produkt ) 93x27x47:6000 = 19,66 waga według ich przelicznika np juz UPS 93x27x47;5000 =23,60 . Co zrobic zeby nie stracic SMARTA odrazu teraz usunac odbior w punkcie dpd pickup i zostawic tylko dpd kurier ?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Client:44052296
#21 Demiurg#

@FUB_Step-Bud niby allegro ma weryfikować czy się mieści czy nie. Jeszcze nie wiedzą sami jak to zrobią 😀.

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

no domyslam sie ze usunął odrazu dlatego czy nie lepiej zebym odrazu zmienil i zostawił tylko kurier dpd 

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czy odbiór osobisty jest traktowany jak odbiór w punkcie?

oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

własnie też mnie to ciekawi bo w każdym mam też i byłoby z ok xD

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@CHECINIAKI, niestety nie. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

FUB_Step-Bud
#10 Popularyzator#

ok noo duzo tam nie piszą sami nie wiedza do konca ale mi chodzi o to ze jesli mam w jednej ofercie odbior dpd pickup to co wtedy mam teraz odrazu usunąć w razie w ? bo inne odbiory w punkcie nie wchodzą w gre a onni zauważa e mam dodany tylko jeden i usunięty zostanie smart.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@FUB_Step-Bud 

Tok myślenia masz dobry. Ja też obstawiam że oni tak zrobią. Ale jak widać nie wiadomo jak to będzie. Trzeba czekać do 31 sierpnia i patrzeć co będzie.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@FUB_Step-Bud @serwis-texas jak to zwylke w allegro , genialny pomysł przyd....ska bo musi się wykazać  , a potem zdrerzenie z gorzką rzeczywistościa.

oznacz moderatorów

SzukamLampy
#10 Popularyzator#

A co będzie z towarami szklanymi, które z tego powodu nie mogą być wysyłane do paczkomatów InPost, mimo, że gabarytowo by się zmieściły?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów