anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zniknął smart z moich ofert mimo braku zmian

MAMY ROZWIĄZANIE!
Frehir
#7 Wielbiciel#

Witam, postanowiłem wystawić kolejne przedmioty na sprzedaż i widzę że nie mam opcji smart na moich ogłoszeniach. 

Nie zmieniłem nic w schemachie wystawiania ofert... Proszę o pomoc podstawowe porady nic nie wniosły.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Frehir Podaj mi numery przykładowych ofert, w których nie ma oznaczenia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
Frehir
#7 Wielbiciel#

11589166074

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Frehir Dziękuję. Twoje konto spełnia warunki SMART, ale Twoje oferty już nie.

W ofertach nie ma spełnionego warunku "Oferta posiada metody z co najmniej dwóch grup" lub "Sprzedawca dodaje co najmniej 50% listów przewozowych w czasie".

Warunki dla ofert dla konta zwykłego:
- utwórz warunki zwrotu przedmiotu i dodaj je w ofertach,
- udostępnij w ofertach co najmniej dwie z metod dostawy Allegro Smart! - z 2 różnych grup (w tym minimum jedną, za którą kupujący płacą z góry) albo udostępniaj numery przesyłek dla co najmniej 50% wszystkich zamówień oraz co najmniej jedną metodę dostawy Allegro Smart!, za którą kupujący płacą z góry. Pamiętaj jednak, że numer przesyłki powinien być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki,
- w zakładce Ustawienia dostawy ustaw prawidłowe wartości dla metod dostawy, z których korzystasz.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Frehir
#7 Wielbiciel#

Posiadam w ofercie Przesyłkę kurierską jak i listową wiec kategorie rożne natomiast może być problem z dodaniem listu przewozowego w czasie ponieważ byłem za granicą i nie użyłem opcji urlopu. Czy wydłużenie czasu wysyłki np. do 3 dni tak by algorytm zmieścił mnie w 50% rozwiąże problem ? czy może jest wymóg posiadania 1dnia w czasie wysyłki.

Bardzo zależy mi na tym by smart wrócił na moje oferty ponieważ zwiększa to zainteresowanie.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Frehir Nie udostępniasz w swoich ofertach co najmniej dwóch metod dostawy z Allegro Smart! z dwóch różnych grup. Udostępniasz Paczkomat InPost, kuriera InPost, odbiór osobisty i paczkę priorytetową Poczty Polskiej.

Metody dostawy z Allegro Smart! to:
Allegro Paczkomaty InPost, 
ORLEN Paczka,
- UPS Odbiór w Punkcie.

Musisz zatem udostępnić ORLEN Paczkę lub UPS Odbiór w Punkcie (razem z Allegro Paczkomaty InPost będą to dwie metody dostawy z Allegro Smart! w Twoich ofertach). 

Numer przesyłki musi być wprowadzony w deklarowanym w ofercie czasie wysyłki - zatem nie wpłynie to już na sprzedane produkty. 

Zapoznaj się proszę dokładnie z warunkami dotyczącymi ofert dla konta zwykłego: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/informacje-dla-sprzedajacych/co-zrobic-aby-moje-oferty-by...  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Frehir
#7 Wielbiciel#

Teraz zrozumiałem że inpost paczkomat i inpost kurier to jedna kategoria wcześniej przy tej konfiguracji działało.

Pięknie dziękuję za pomoc i mam nadzieję że rozwiąże to mój problem 

oznacz moderatorów