anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot do paczkomatu

rrogu
#8 Zapaleniec#

Jako sprzedający większość paczek wysyłam za pomocą paczkomatu. Kupującym zdarza się zwracać towar, jednak mnie często nie ma w domu i jest problem z odebraniem takie przesyłki. W chwili obecnej kupujący, który zwraca towar nie ma innej możliwości zwrotu towaru niż wysyłka na adres pocztowy sprzedającego. Myślę, że dla wielu osób byłoby dużym ułatwieniem, gdyby można było zwrócić taka przesyłkę właśnie do paczkomatu z którego została nadana. Dla InPost to też jest profit, bo kurier nie jeździ i nie denerwuje się, że znów nie ma kto przesyłki odebrać. 

Czy jest możliwość dodania takiej funkcjonalności?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@rrogu Cześć. Jeśli paczka została nadana Paczkomatem, to zwrot do Paczkomatu jest jak najbardziej możliwy. Potrzebny jest tylko kod zwrotu, który może wygenerować kupujący. W naszym artykule znajdziesz więcej informacji na temat zwrotów: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/zwrot-z-allegro-smart/jak-zwrocic-przedmioty-kupione-w-ramac... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

rrogu
#8 Zapaleniec#

Cześć @ko_alka 

Chyba mnie trochę nie zrozumiałaś. Ja jestem sprzedającym. Kupujący nadaje w paczkomacie ale do mnie idzie na adres pocztowy. A chciałbym żeby trafiła do paczkomatu. 

oznacz moderatorów

rrogu
#8 Zapaleniec#

Jakieś pomysły?  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@rrogu Możesz zgłosić pomysł na tym forum. Twoja sugestia ma wtedy szansę trafić do osób decyzyjnych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów