anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot gotowki za zwrot przedmiotu ze smartem

Manka54321
#8 Zapaleniec#

Człowiek kupil odemnie kilka przedmiotów. Wybral sobie jeden, reszte zwrocil. Sądzę ze kupil reszte aby mieć darmową dostawę. Zwrocilam mu pieniądze po dniach od dostarczenia zwrotu. Ten mi wystawił negatywa za to ze robie sobie u niego pożyczki. No smiech na sali... Zgłosiłam to do allegro, usunęli mi tą opinie. Ten człowiek znów wystawił opinie negatywaną, w opisie pisząc ze nie poleca. W wiadomośći prywatnej napisal ponownie ze wystawił za to ze pożyczkę sobie zrobiłam u niego. To są jakieś kpiny? Ile jeszcze kupujący będą pluć sprzedajacym w twarz. Sądzę ze chce abym mu oddala za przedmiot który sobie zostawił, to usunie opinie. Mial ktoś podobny przypadek? 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mdrogeria
#21 Demiurg#

..Mial ktoś podobny przypadek,,.....i wiele podobnych .

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

ale pożyczkę jakiego typu? Ile mu robiłes ten zwrot?

oznacz moderatorów

Manka54321
#8 Zapaleniec#

Po 9 dniach

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

regulaminowo ale dało się szybciej.

swoją drogą, jestem zdziwiona, że Allegro ci ten pierwszy komentarz usunęło...

Zgłoś ponownie, ale to i tak wróci. Wygląda na to, ze kupujący dostają powiadomienia o usunięciu ich opinii 😞

oznacz moderatorów

Manka54321
#8 Zapaleniec#

Okres przedświąteczny, nie mialam czasu na sprawdzenie zwrotu i odrazu oddać pieniądze. Ale wedlug regulaminu mam 14 dni na zwrot. To jakim cudem może za to wystawić negatywna opinie 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

a kto mu zabroni?

można dostać negatywa za włożenie nadmiernej ilości wypełniacza do paczki, za brak gratisu, za wysłanie we wtorek, jak on chciał żeby poczekac do środy, za to że kurier doręczający nie zadzwonił przed dostawą - "sprzedający niedbale dobiera doręczycieli paczek" - dostaliście taką opinię kiedyś? ja tak. co prawda nie negatyw, pozytyw, ale usięte 3 gwiazdki z obsługi

oznacz moderatorów

Manka54321
#8 Zapaleniec#

Masz rację, zawsze sie trafi jakiś **piiip**. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

uściślając. 14 dni to termin ustawowy. Allegro daje 7 dni  🙂 taka ciekawostka

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Manka54321 A czy przypadkiem nie jadą Ci po jakości jak zwlekasz ze zwrotem.🤔

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@Manka54321  "Ale wedlug regulaminu mam 14 dni na zwrot." tak ale 14 dni od momentu kiedy kupujacy zgłosił odstąpienie a nie od otrzymania paczki.

Sprzedający ma 14 dni od momentu zgłoszenia lecz może sie wstrzymać z zwrotem do momentu otrzymania przedmiotu. Natomiast po otrzymaniu przedmiotu powinno to nastąpić jak najszybciej.

My kiedys robilismy otwieranie zwrotów sw soboty i wówczas je rozliczaliśmy. Odkąd zwrotów jest wiecej to z reguły rozliczamy zwrot tego samego dnie w którym przesyłka wraca. Wówczas nie musimy pilnować ustawowych terminów

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Ja też zawsze zostawałam dłużej bo i mas kurier przyjeżdżał o 16 . Zostawaliśmy rozpakować paczki i zrobić przelewy tego samego dnia. Nic nie zostawało nawet na następny dzień mimo że mogło 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Manka54321 Takich wątków było całe mnóstwo na AG > nic z tym nie zrobisz > "chaberkowych środków kapusty" wśród kupujących jest cała masa > wg Allegro "kupujący może Ci nas..... na głowę, a Ty masz się grzecznie ukłonić, podziękować i podać mu papier"

oznacz moderatorów

SportBoxPZ
#7 Wielbiciel#

Tydzień temu dostałam negatyw i rozpoczętą dyskusje , bo klient zamówił 3 paczki kurierem inpost i do niego nie doszły (moja była jedna). Usunie komentarz jesli załatwie mu imie nazwisko kuriera z jego rejonu . Inpost nie podaje numeru jesli nie jest wygenerowany numer przesyłki i tak tez mu to napisałam . Oczywiście sie nasłuchałam , ze odwracam sie do niego "dupą|" , że inni sprzedajacy nie dyskutuja tylko działaja , pisze mu, że to przecież on założył dyskusje . Nie jestem profesjonalna , ale walczyłam bo w komentarzu napisał "zero towaru i zero pieniedzy " a pieniadze wysłałam mu tego samego dnia co dostałam paczke zwrotna. Na szczeście chyba zadziałała magia świat i usunał komentarz czego Tobie też zyczę. 

oznacz moderatorów