anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle nadana paczka

Marysia0018
#7 Wielbiciel#

Nadałam paczkę do złego paczkomatu, dlatego postanowiłam wysłać przesyłkę kupującej w innym gdzie samodzielnie wygenerowałam nową etykietę. Paczka doszła ale stare ogłoszenie nadal widnieje na moim koncie allegro jako nadane. Czy mogę je w jakiś sposób usunąć oraz czy allegro obciąży mnie w jakiś sposób kosztami za nie wysłanie przesyłki nawet jeśli kupująca nie zgłosi problemu- ponieważ przesyłka dotarła i rozliczyłyśmy się?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Nie obciąży jeżeli została wysyłana, nawet poza system Allegro, wstaw dowód na wysłanie dostarczenie, jak AL na czacie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marysia0018 rozumiem, że sprawa dotyczy Allegro Lokalnie. W tej sytuacji zignoruj proszę informację o błędnie nadanej przesyłce, najważniejsze, że kupująca otrzymała zamówienie. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Tak na przyszłość to z tego co tu widziałam to moderatorzy maja możliwość załatwić anulowanie złej etykiety i wtedy można zrobić nową przez allegro. Przynajmniej jeśli chodzi o płatną paczkę, bo smartowe na głównym mają inne zasady to na lokalnym pewnie też (nie wiem jak z nimi na pewno jest). 

oznacz moderatorów