anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Źle zdefiniowałam gabaryt paczki

Client:48238394
#7 Wielbiciel#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Proszę o pomoc 🙂 co mogę zrobić, w przypadku gdy Pani kupując przedmiot na aukcji wybrała opcję wysyłki do paczkomatu, a rzecz jest dłuższa i się tam nie zmieści? Można zmienić etykietę i wysłać pod wskazany adres domu? Jeśli tak, w jaki sposób to zmienić? Chodzi mi o Zamówienie od szeyf90 z dnia 09 Paź. 2022, 16:23

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:48238394 

Nie można. Musisz nadać kurierem na własną rękę. I pisz w jednym wątku.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:48238394
#7 Wielbiciel#

Witam, proszę o pomoc 🙂 Pani kupiła rzecz i zaznaczyła opcje wysyłki do paczkomatu. Rzecz jednak jest dłuższa i nie zmieści się w skrytce. Wiem, że można ją również dostarczyć kurierem do domu, jednak w jaki sposób zmienić etykietę, która miała posłużyć w paczkomacie?

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:48238394  Musisz nadać kurierem na własną rękę. Na lokalnie systemowo można wygenerować jedynie etykiety do paczkomatu. 

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:48238394 Pani kupując wybrala to co udostępniłeś w ofercie . Wygeneruj etykietę na stronie przewoźnika lub brokera ... będzie drożej ... niestety .

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Client:48238394 Możemy dla Ciebie anulować wygenerowaną etykietę, jeśli napiszesz do nas w tej sprawie zgłoszenie przez ten formularz kontaktowy, ale nie możemy zmienić metody dostawy z paczkomatu na kuriera. Jeśli chcesz wysłać tę paczkę przesyłką kurierską na wskazany adres kupującego będziesz musiała nadać ją na własny koszt. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Client:48238394
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za opowiedzi i pomoc 🙂 zapamiętam Wasze rady na przyszłość 🙂

oznacz moderatorów