anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Adres wysyłki szpital (oddział psychiatryczny) - pobranie

Adrian_GTW
#9 Pomysłodawca#

Witam, Sprzedałem przedmiot na allegro lokalnie, W opcji dostawy udostępniłem opcję wysyłka za pobraniem. Kupujący  wybrał tę opcję. Jednak adres wysyłki budzi mój niepokój... Co zrobić w tej sytuacji...  Kupującym jest osoba, która w adresie do wysyłki podała nazwę szpitala, podała konkretny oddział (psychiatryczny) oraz piętro, gdzie ma dotrzeć paczka.  Wysyłać ? Czy  nie ? , Da się to anulować ??

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

krejzole
#14 Krzewiciel#

Tworki czy Choroszcz?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Adrian_GTW a może to lekarz, nie raz wysyłam do szpitali paczki z podaniem oddziałów i docierają, zadzwoń i potwierdź będziesz pewniejszy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Adrian_GTW
#9 Pomysłodawca#

Szpital św. Józefa w Toruniu

oznacz moderatorów

Adrian_GTW
#9 Pomysłodawca#

O tej porze nie będę już dzwonił. Po prostu  mu napiszę... i poczekam na odpowiedź...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Torón to rydzyk.😍 a czy oni klasyfikują się jeszcze pod szpital?

oznacz moderatorów

Respivent
#10 Popularyzator#

Rozumiem wątpliwości, ale na czym one bazują? Prawdopodobieństwo nie odebrania paczki pobraniowej takie samo jak przy innych klientach. Może to lekarz lub pielęgniarka, a może pacjent, który coś potrzebuje, a nie ma mu kto przynieść?

oznacz moderatorów

Adrian_GTW
#9 Pomysłodawca#

Wiem, Skontaktowałem się z kupującym. Potwierdził zamówienie, być może moje obawy okażą się bezzasadne.

oznacz moderatorów

vonNogay
#16 Inspirator#

Adres jak każdy inny, choroba psychiczna w większości przypadków nie wiąże się z niepoczytalnością 🙂

oznacz moderatorów

Adrian_GTW
#9 Pomysłodawca#

Moje obawy jednak okazały się zasadne... Kupujący w wiadomości na allegro lokalnie odpisał, że anuluje zakup.  Czy mogę odzyskać opłatę za obsługę transakcji , która z winy Kupującego nie doszła do skutku??  to prawie 40 zł...

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Adrian_GTW
#9 Pomysłodawca#

Ok, Napisałem wiadomość i załączyłem screeny. Dzięki

oznacz moderatorów