anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktywacja wypłat

kuba1923
#7 Wielbiciel#

Witam serdecznie mam pytanie odnośnie podjęcia pieniążków które otrzymałem za sprzedany przedmiot na allegrolokalnie.pl

Dzis otrzymałem wiadomość od kupującego że dziękuję bardzo za przesyłkę, że jest bardzo rady, że zgodnie z opisem, cieszy mnie to bardzo,natomiast niestety nie wiem jak teraz mam podjąć te srodki? 😁 Szczerze konto w serwisie allegro mam jakieś kilkanaście lat-

Z tym że zawsze byłem kupującym pierwsza sprawa, drugą jest mianowicie to że zrobiłem przelew zgodnie z instrukcjami opiewający na 1 złotych 1 grosz, ze swojego konta, niespełna dzień później otrzymałem zwrot pieniędzy ale aktywnych wypłat nadal nie mam- pieniądze nie są ogromne bo to zaledwie 120pln aczkolwiek nikt z nas nie lubi żegnać się z własnymi pieniędzmi przynajmniej z tymi na które w gruncie rzeczy nie mamy wpływu 😉

Wyłączając może podatki na które nie mamy wpływu. 😂

Dodam w gwoli ścisłości iż napisałem do supportu, poprzez zgłoszenie, przyszedł mail zwrotny z nr zgłoszenia ale biorą pod uwagę jak allegro zdążyło się rozwinąć przez ostatnie kilka lat, to ilu ze znacznie poważniejszymi sprawami pisze, to że zapewne część ludzi wysyła w tej samej sprawie 5-10 ticketów postanowiłem udać się na forum i zapytać, głowy urwanej mieć nie będę.

Proszę o wyrozumiałość moderatorów, bo znając życie nieodpowiedni dział,,natomiast zanim odnalazłem same forum z pomocą, dyskusją minęła godzina. 🙂 Człowiek zacofany zaczyna być...

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kuba1923 weryfikacja konta do wypłat w PayU standardowo trwa do 3 dni, a w Przelewy24 do 5 dni, więc jeśli wykonałeś przelew najlepiej będzie jeśli cierpliwie poczekasz. Widzę, że Twoje zgłoszenie mailowe do nas dotarło, więc na pewno otrzymasz odpowiedź od nas, ale tutaj także musisz poczekać, bo na wiadomości odpowiadamy w kolejności ich napływania. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kuba1923
#7 Wielbiciel#

Jasna sprawa.

Ze mną jak z dzieckiem- Za rączkę i do baru!

Cierpliwość to moje drugie imię 😜

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kuba1923 Jak nie kasy na koncie to może tak trwać, ale jak jest kasa to dziwnym trafem trwa długo.

oznacz moderatorów

kuba1923
#7 Wielbiciel#

Biorąc pod uwagę skalę działania allegro, liczbę ludzi których pieniędzmi się kbraca, codziennie-wystarczy mnożnik przykładowe 100PLN ✖ 200 000 osób,które w gruncie rzeczy i tak niewielki mają wpływ, jeżeli jakikolwiek to daje całkiem pokaźne sumy pieniędzy. Cóż korporacja pełną parą żeby nie powiedzieć gębą 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów

kuba1923
#7 Wielbiciel#

Co źle napisałem?

Przykre fakt ale wydaje się się że allegro staje się takim molochem, cóż poradzić. 

Swoją drogą szkoda że jak człowiek dokonuje płatności za określony towar wnet księgowanie, to z jakiego namku, czyjego konta, jest niemalże obojętne, może odbywać się choćby i z Watykanu konta papieża Franciszka-grunt by pokrycie było 😉 

oznacz moderatorów

kuba1923
#7 Wielbiciel#

Pozwolę sobie podnieść temat z otchłani, oraz zapytać czy coś się ruszyło w sprawie. 

oznacz moderatorów