anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalanie zwrot wpłaty

ElSieter7
#7 Wielbiciel#

Witam, sprzedałem przedmiot przez allegro lokalnie, natomiast przedmiot fizycznie uległ zniszczeniu i nie jestem w stanie go sprzedać. 

Kupujący dokonał wpłaty PayU i pieniądze trafiły na moje konto allegro - teraz chciałbym dokonać zwrotu.

Natomiast sama wpłata nie jest odnotowana na liście wpłat od kupujących, z którego poziomu zwykle dokonuje się zwrotu wpłaty.

Czy istnieje inna metoda? 

Czy może generalnie jak wygląda zwrot wpłat w allegro lokalnie?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

pinsplash
#21 Demiurg#

@nat_notI tutaj znowu pytanie - co z możliwością edycji tematu wątku?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ElSieter7
#7 Wielbiciel#

Gdyby ktoś był zainteresowany to odpowiedź allegro jest taka, że allegro lokalnie nie posiada funkcjonalności zwrotów wpłat od kupujących tak jak zwykłe allegro.

Nie ma też jak twierdzą prowizji od sprzedaży tylko "opłata za obsługę transakcji", więc w żadnym wypadku nie przysługuje jej zwrot 🙂

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ElSieter7Ciekawe , pewnie jest jakiś haczyk z punktu prawnego dlaczego nie ma prowizji tylko opłata za obsługę. Od strony ALL - po prostu tak czy siak nie zwracją i bujaj się sam...

@Vryko @WREDZIA-W1 @aussie_2007 

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

ElSieter7
#7 Wielbiciel#

Taki haczyk, żeby skasować klienta bez względu na wszystko. (Swoją drogą ładna ta opłata - 10%).

Poza tym brak podstawowych funkcjonalności. AIiekspress (w ogryginalnej pisowni słowo jest cenzurowane :)) 10 lat temu było bardziej cywilizowane niż dzisiejsze allegro.

oznacz moderatorów