anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro lokalne - jak wyslac paczke paczkomatem

MAMY ROZWIĄZANIE!
darekk0000
#7 Wielbiciel#

dzien dobry,

sprzedalem toar, dostawa jest do paczkomatu.

jak wyslac towar? w manager.paczkomaty.pl nie widze mojej paczki - paczkomaty nie importuja danuch tak jak to bylo w prypadku zwyklego allegro

a w allegro lokalne nie widze miejsca gdzie moglbym wyslac paczke

pomozcie

oznacz moderatorów
52 ODPOWIEDZI 52
Client:40916920
#7 Wielbiciel#

Dokładnie mam ten sam problem. I teraz zamiast zapłacić za kuriera 11,50zł tak jak zaznaczył kupujący muszę zapłacić 14,99zł

oznacz moderatorów
iwona3334
#9 Pomysłodawca#

Ja miałam to samo , więc zapłaciłam ,bo szkoda mi było czasu .

oznacz moderatorów
JP-F
#7 Wielbiciel#

Mi działa. Na chromie z adblokiem nie szło wybrać paczkomatu. Przełączyłam się na Operę, zezwoliłam na lokalizację i nagle pojawiała się mapka. Wybrałam paczkomat i etykieta utworzona 🙂

oznacz moderatorów
licio
#7 Wielbiciel#

W przypadku zwykłego ogłoszenie, bez "kup teraz" lub licytacji, kupujący nie może zaznaczyć opcji dostawy przez paczkomat. Mimo, że ja dając to ogłoszenie wskazałem taką opcję za 8,99 zł.

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@licio Nie jest to błąd. Ogłoszenia mają charakter informacyjny. Jeśli klient bierze w nich udział, nie dochodzi do zawarcia transakcji za naszym pośrednictwem. Wszystko zależy od ustaleń między Tobą a nim. Dlatego opcja nadania przesyłki nie jest dostępna dla ogłoszeń.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
slodka934
#2 Obserwator#

Ja mam taki problem ze sprzedałam przedmiot przez Allegro lokalnie z odbiorem przez inpost pobranie i nie umiem wysłać

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@slodka934 Takiej przesyłki nie nadasz przez nasz system. W Allegro Lokalnie jest to możliwe jedynie dla opcji Allegro Paczkomaty Inpost.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
borys9876
#7 Wielbiciel#

Dlaczego numer przesyłki nadany przez AL w opcji Allegro Paczkomaty Inpost ma tylko 23 cyfry? Nie można przez to sprawdzić czy ta przesyłka została dostarczona? W jaki sposób można śledzić nadane w taki sposób przesyłki?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@borys9876 Wczoraj generowałem taką etykietę spod lokalnie i normalnie jest 24 cyfry pod kodem kreskowym.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
borys9876
#7 Wielbiciel#

Ja to robiłem w poniedziałek, więc może w tym czasie coś poprawili.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@borys9876 W niedzielę też taką generowałem i też było OK.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
stachu_14
#3 Debiutant#

u mnie w zakładce "Zamówienia od kupujących" niema żadnej opcji wysyłki. Może ktoś wrzucić screen, gdzie to jest?

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@stachu_14 Prawdopodobnie dlatego, że w metodach dostawy nie masz "allegro paczkomaty inpost" za 8,99 zł.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/zarzadzanie-sprzedaza-na-allegro-lokalnie/jak-nadac-przes...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów