anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalne

VsioWagrowiec
#7 Wielbiciel#

Witam. 9.12 zakupiłem PS na allegro lokalnym.

Babka wystawiła to na Facebooku i po dogadaniu się dala mi link do allegro. Nie zauważyłem że robię to jako gość, ale mniejsza o większe. Pani twierdzi że paczke wysłała a jest to nie możliwością bo nie było powiadomienia SMS i tak długo też paczka nie idzie te 100km 

Poprosiłem ją o numer paczki skoro wysłała to już nie odpisała tylko odczytała. Mogę do niej osobiście jechać bo nie problem mi ją namierzyć

Teraz pytanie czy jeśli nie nada paczki to z automatu kasasie wróci? Bo sporu nie mogę zrobić kupujac jako gość 

Co zrobić ewentualnie aby odzyskać pieniądze, policja ? 

Czy allegro posiada dane osobowe osoby sprzedającej i czy jest udostepny policji? 

 

Pozdrawiam i dziekuue

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

VsioWagrowiec
#7 Wielbiciel#

Tak. Ale idzie to rozegrać i to dobrze. Skoro firma autopay posiada dane osobowe konra bankowego odbiorcy a już zgłoszone na policję i miły pań powiedzieli że w pierwszej kolejności wystytuluja pismo fo autopay o udostępnienie danych osobowych osoby biorące udział w transakcji to już będę blisko. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pożyjemy zobaczymy.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@VsioWagrowiec  Cóż mam nadzieje że Ci sie uda odzyskać kase.

Niemniej niezaleznie od wszystkiego po prostu zacząłabym od jakiegos w miare normalnego antywirusa. Uzywam zwykłego free avasta a jak tylko kliknąłem w podany przez Ciebie link to wyskoczył komunikat  Avasta że to strona niebezpieczna i została zablokowana. 

czasem nawet proste darmowe narzędzia mogą spowodowac to że sie lampka zaswieci

oznacz moderatorów

VsioWagrowiec
#7 Wielbiciel#

Akurat z telefonu klikałem. Ale na fona też ściągnę 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

Żadne narzędzie czy program nie zastąpią zdrowego rozsądku. Do tego aby nie dać się oszukać wystarczy podstawowa wiedza o budowie adresów URL na poziomie szkoły podstawowej/gimnazjum.

oznacz moderatorów

Madex0
#10 Popularyzator#

Goń na policję, lecz kasy raczej nie odzyskasz 

oznacz moderatorów