anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie a wplaty.

czysia9
#7 Wielbiciel#

Witam, wystawilam auvjke na allegro. Jest dostepna na allegro lokalnie, po jakim czasie sie na zwyklym allegro pojawi.

Gdzie wplywaja srodki pieniezne jesli ktos zakupi u mnie na allegro lokalnie? Na zwykle konto allegro?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

exoryna
#14 Krzewiciel#

Pytasz kiedy pojawi się twoja aukcja na zwykłym all? Moim zdaniem nigdy. Trzeba było wystawić na zwykłym a nie lokalnie.

 

oznacz moderatorów

czysia9
#7 Wielbiciel#

Bylo wystawiane przez zwykle, ale od razu przenosi na lokalne. Jest napisane, ze jesli zaznaczy sie 'Kup teraz' to bedzie i na allegro.pl i na allegro lokalnie.

oznacz moderatorów

pinki2211
#7 Wielbiciel#

Przy wystawieniu ogłoszenia nie na telefonie tylko na komputerze jest w prawym górnym rogu mały napis "wystaw przez stary formularz" klikasz w to i wystawiasz zwykłą aukcję. Co do drugiego to chodzi tylko o to, że na allegro.pl widać twoje ogłoszenie wystawione przez allegro lokalnie. Jest to tak z formułowane żeby zachęcić sprzedających do wystawiania w ten sposób. Ma to dawać złudne wrażenie dwóch ogłoszeń na raz (a wcale tak nie jest) 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@czysia9Z tego co się orientuje nie pojawi się na ogólnym

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Nieprawda, nie wprowadzajcie w błąd,  pojawi się.  Ja mam  Lokalne i widać  zarówno na zwykłym jak i lokalnym.  Mało tego,  nie wiem czy jeszcze jest  ale  za 1 zł  można  było  wyświetlić   w  wyróżnionych  ofertach  przez 10 dni, taka  zachęta - promocja.  

Po jakim czasie się pojawi? nie wiem, u mnie było zaraz.

A  wszystkie rozliczenia oczywiście  są  na  zwykłym Allegro,  wpłaty również.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Ale  @czysia9  faktycznie niczego  na  zwykłym nie  sprzedaje, więc nie wyświetliło się.  Coś nie tak.

Nie przejmuj się, możesz  zamknąć  aukcję w każdej chwili, możesz edytować - zmienić  co  uważasz za  błędne, możesz wystawić ponownie.  Praktyka czyni mistrza 😁

oznacz moderatorów