anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie brak wpłaty od kupującego

Client:71486705
#7 Wielbiciel#

Kupujący nie zapłacił za przedmiot warty blisko 6000zł i nie odpisuje na moje wiadomości pomimo tego, że je przeczytał a status płatności widnieje jako nieudany. Napisałem wiadomość po czym na jego profilu widać "Ostatnie logowanie" minutę po wysłaniu mojej wiadomości, minęła tylko ponad godzina od zakupu aczkolwiek jestem przekonany, że kupujący nie ma zamiaru zapłacić bo kto kupuję coś za 6000zł po czym nie odpisuje na prywatną wiadomość czy na pewno ma zamiar zapłacić za przedmiot.

Czy mogę wystawić ten przedmiot w tej chwili i nie czekać 5 dni, to dla mnie bardzo długo a myśl, że po tych 5 dniach może się znaleźć kolejna osoba co kupi i nie zapłaci nie jest miła. Co się stanie jeżeli wystawię teraz, kupi ktoś inny, zapłaci i aktualny kupujący się obudzi po 5 dniach i zapłaci?

Kupujący również ma konto na allegro ponad 20 lat więc jestem pewien, że wie co robi i jak ta strona działa.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:71486705 W zasadzie nie możesz, kupujący ma 5 dni na zapłatę, jak zapłaci w ostatniej chwili to co zrobisz? Wystawiaj na zwykłym Allegro: Screenshot_2021-02-01 Wystaw przedmiot - Allegro Lokalnie.png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:71486705 Jeśli masz pewność, że kupujący nie zapłaci, wystaw towar ponownie już teraz.

Pamiętaj tylko o tym, że nieopłacona oferta wznowi Ci się automatycznie po pięciu dniach i wtedy będziesz miał dwie identyczne aukcje. Automatyczne wznowienie możesz zablokować. Tuż przed odnowieniem ogłoszenia otrzymasz maila od Allegro, w którym masz możliwość zatrzymać wznowienie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie ma z nim kontaktu to i nie ma pewności ,lepiej poczekaj te regulaminowe 5 dni chyba że wcześniej uda ci się z nim skontaktować i wyjaśnić sprawę.

oznacz moderatorów