anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszustwo?

Client:48729109
#1 Nowicjusz#

Cześć! Bardzo długo nie wystawiałem nic na allegro.. aż do przedwczoraj, wystawiłem na sprzedaż kanapę. Bardzo szybko pojawił się mail:

Witaj sprzedający, nadal masz ten przedmiot na sprzedaż? jeśli tak, odpowiedz na mój e-mail (ronnieadamsjr91@gmail.com), dziękuję.

Tak, sporo wątkow na ten temat, z tym, że zacząłem z nim konwersacje i odmówiłem płatność przez paypala. Poprosił mnie o IBAN itd, itd. Generalnie na poczatku zaczal tlumaczyc się, że to dla rodziny ktora sie wlasnie wprowadzila do polski. Również napisał, że poprosi adres z ktorego ma to byc odebrane żeby obliczyć koszty transportu.. sam nie wiem? 

 

 

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Nie odpowiadaj na takie wiadomości, to są próby wyłudzenia towaru bez wpłaty lub próby wyłudzenia pieniędzy. Możesz mu tylko odpisać, że jeśli chce kupić, niech kupi na Allegro i zapłaci tak, abyś zobaczył pieniądze w zakładce Allegro Finanse lub na koncie. Nie będzie pieniędzy, niczego nie wysyłaj, nie wierz w żadne zapewnienia i sfałszowane potwierdzenia wpłaty. Zobaczysz, że po takiej wiadomości zerwie kontakt.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:48729109, czy możesz podać login tego użytkownika? Chciałabym się upewnić, że jest zablokowany, a na wskazanym adresie e-mailowym nie mamy zarejestrowanego żadnego konta. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak to zwykły wał .Pamiętaj że nic się nie wysyła póki kasy na koncie nie ma .

oznacz moderatorów

Client:78261777
#7 Wielbiciel#

Do mnie też pisała ta sama osoba i nadal pisze, mogę się dowiedzieć jak się to skończyło bo nie jestem pewna z nim transakcji? 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:78261777, możesz podać login użytkownika lub załączyć tu zrzut ekranu z taką wiadomością? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów