anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie dlaczego tylko 8 darmowych wysyłek ?

kuba1550
#12 Orędownik#

1. Czy planowane jest zwiększenie darmowych przesyłek na Allegro Lokalnie ? Dlaczego jest tylko 8, a nie więcej ? Czy to chodzi o tą małą prowizję 8% ? Na Allegro zwykłym mogę sprzedać nielimitowaną ilość produktów, a na AL tylko 8 przedmiotów.

2. Mam też drugie pytanie jak powiedzmy 15 października sprzedam ósmy przedmiot z darmową dostawą na AL to ten limit się zresetuje 1 listopada czy dopiero 15 listopada ?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

A skąd informacja o następnych darmowych wysyłkach?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kuba1550 Cześć. 🙂 Smart! na Lokalnie to czasowa promocja (trwa do 31 października 2022). O przyszłości tej usługi na Allegro Lokalnie jeszcze nie możemy się wypowiadać, wszystko zależy od wyników - mierzymy zainteresowanie tą usługą. 🙂

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

To specjalnie zakupiłem drugiego smarta na drugim koncie z myślą że limit będzie się resetował co miesiąc, a tu zonk. Na co mi dwa smarty.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Niestety tak to nie działa.

Zasady Promocji dotyczące Sprzedającego
  1. W Promocji bierze udział Sprzedający, który w okresie trwania Promocji spełnia łącznie następujące warunki:

    a) posiada aktywne Konto Zwykłe;

    b) Konto nie posiada ograniczeń funkcjonalności w zakresie wystawiania i sprzedaży Ogłoszeń;

    c) ma aktywne Ogłoszenie (z opcją Kup Teraz lub licytacja) w ramach, którego udostępniona została Promocyjna Metoda Dostawy.

  2. Oferty Sprzedającego, który spełnił warunki, o których mowa w art 3.2 ust. 1 lit. a-c powyżej zostaną wyróżnione ikoną “Smart!”.

  3. Sprzedający, może wziąć udział w Promocji:

    a) maksymalnie osiem razy, jeśli w okresie trwania Promocji korzysta z Usługi Allegro Smart! lub z Usługi Allegro Smart! Student;

    b) maksymalnie dwa razy, jeśli korzysta z Programu Smart! na Start.

  4. W ramach Funkcjonalności Grupy Rodzinnej Smart! Sprzedający będący Organizatorem Grupy Rodzinnej współdzieli limity, o których mowa w art 3.2 ust. 3 powyżej, z Członkami Grupy Rodzinnej.

  5. Ogłoszenie Sprzedającego spełniającego warunki z art. 3.2 ust. 1 lit. a-c. powyżej nie będzie oznaczone ikoną “Smart!” w przypadku:

    a) wykorzystania limitów, których mowa w art. 3.2 ust. 3 powyżej;

    b) gdy Konto Sprzedającego zostanie zawieszone lub jego funkcjonalność zostanie ograniczona;

    c) gdy Sprzedający w okresie trzech miesięcy poprzedzających Promocję będzie miał co najmniej trzy nierozwiązane dyskusje z Kupującymi;

    d) gdy Sprzedający w okresie trzech miesięcy poprzedzających Promocję dopuścił się co najmniej trzykrotnie łamania zasad Regulaminu Serwisu skutkiem, których było usunięcie jego Ogłoszeń.

oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

To chyba trzeba zrezygnować ze smarta dobrze że jest taka opcja.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@kuba1550 No tak, to rzeczywiście nieciekawa sytuacja - ale wszystkie informacje o promocji znajdują się tutaj: https://zobacz.allegrolokalnie.pl/smart, łącznie z informacją o czasie jej trwania. Ewentualnie mogłeś o to dopytać, na Gadane zawsze chętnie i (w miarę możliwości) szybko odpowiadamy 🙂 

Na szczęście nie wszystko stracone, bo jeśli zrezygnujesz ze Smarta w pierwszych 30 dniach korzystania z usługi, zwrócimy Ci pełen jej koszt (nawet jeśli w jej ramach zostały już zrobione zakupy). Jeśli 30 dni już minęło to wysokość zwrotu obliczymy proporcjonalnie do czasu świadczenia usługi. Tutaj znajdziesz formularz z rezygnacją: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/rezygnacja-z-allegro-smart/jak-zrezygnowac-z-allegro-smart-g... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

kuba1550
#12 Orędownik#

Ten smart został zakupiony tylko po to aby oferować kupującym darmową dostawę. Ja nic na nim nie kupuję od tego mam główne konto zakupowe.

oznacz moderatorów