anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie - klient stalker - jak sobie z nim poradzić ?? Kupuje non-stop i nie płaci.

favorit91
#10 Popularyzator#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Moi drodzy,
Proszę o pomoc w sprawie dotyczącej Allegro Lokalnie. Mam ostatnio klienta o znazwie [edycja]. Kupujący ten notorycznie klika Kup Teraz po czym transakcję anuluje lub transakcja jest nieudana. Pisałem do niego na czacie ale brak konktatku. Jak tylko wystawiam nowe ogłoszenie zaraz znowu Kup Teraz i cały proces od nowa. Nie wspomnę już o tym że kilka razy zapłaciłem za wyróżnienie ogłoszenia i pieniądze w błoto.

Jak sobie radzić z takimi klientami ?? 

Opcji czarna lista na Lokalnie nie ma. Widać ewidentnie że ktoś albo z konkurencji albo jakiś dzieciak.
Danych do klienta nie mam ani e-maila ani numeru telefonu.

Czy powinno tak być ?? W końcu to my sprzedający płacimy prowizję od sprzedaży więc chyba nam też należy się ochrona przed takimi sytuacjami.
Jakie macie przemyślenia co do tej sytuacji ??

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@favorit91 Takiego klienta zgłoś do Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=70d99e7b-80c7-411c-bb2f-1ea90a88d7e8 być może zostanie zablokowany.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 Cześć, dziękuję za zgłoszenie. Zawiesiliśmy to konto i wyjaśnimy tę sytuację z kupującym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

favorit91
#10 Popularyzator#

Dziękuję ! Normalnie osiwieć można. Parę minut po wystawieniu nowego ogłoszenia ciągle ten sam scenariusz 🙄

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@favorit91 Bardzo mi przykro. Mam nadzieję, że taka sytuacja więcej Cię nie spotka. Pamiętaj też, że na Gadane zawsze chętnie pomożemy, jeśli zajdzie taka potrzeba 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów