anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie -- Kupujący kliknął kup teraz, wypełnił formularz dostawy i zrezygnował z zakupu

MAMY ROZWIĄZANIE!
marta72325
#8 Zapaleniec#

Jak w temacie. Chodzi o Allegro lokalnie

Kupujący kliknął kup teraz, wypełnił formularz dostawy życząc sobie przesyłkę płatną przy odbiorze. Po czym oznajmił mi na czacie, że rezygnuje z wózka. Kontakt na czacie się urwał, kupujący nie odpisuje na wiadomości.  Allegro naliczyło prowizję prawie 50 zł za sprzedaną rzecz a ja nie zamierzam za to płacić. 

Skoro facet zrezygnował nie będę wysyłać paczki, bo najprawdopodobniej i tak jej nie odbierze a ja zostanę obciążona kosztami przesyłek. 

Miał ktoś podobny problem? Jak anulować transakcję?

Pisałam już do allegro, ale mam wrażenie jakby to komputer odpisywał i generalnie nic mądrego mi nie odpisali a już na pewno nie pomogli.

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22
Crow_Empire
#11 Animator#

@_HolaOla_ to może jeszcze uda się odpowiedzieć dlaczego kupujący otrzymuje pełne dane sprzedawcy po kliknięciu "Kup Teraz" a sprzedawca nie dostaje nawet e-maila czy numeru telefonu?

Jak się udało takie coś w ogóle wypuścić?

 

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Crow_Empire W przypadku "Kup teraz" Sprzedający otrzymuje adres e-mail Kupującego.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
Crow_Empire
#11 Animator#

@_HolaOla_ to jest nieprawda. Nie ma żadnego e-maila, jedyny kontakt jest przez Lokalnie.

 

Sprzedawca otrzymuje imię, nazwisko i login. Nic więcej, przy czym jajcarz (bo jak inaczej nazwać delikwenta, który kupuje tylko po to aby komuś zdjąć promowaną ofertę) otrzymuje wszelkie dane.

 

Działacie nieuczciwe wobec stron. Lokalnie to jest w ogóle jakieś kuriozum poplątane z absurdem, albo celowe, zaplanowane działanie, którego celem jest zysk kosztem czyjejś szkody.

oznacz moderatorów