anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie - kupujący nie chce kupić zamówionego towaru

Segnaro
#1 Nowicjusz#

@w_kiwi@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Witam,

wystawiłem na sprzedaż w allegro lokalnie towar z zapłatą z góry, którego ostatecznie kupujący nie zamierza kupić.

Co mam w takiej sytuacji zrobić? zależy mi na tym żeby oferta wróciła jak najszybciej na stronę szczególnie, że mijają mi dni promowania wspomnianej oferty.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

az1rael
#21 Demiurg#

@Segnaro ma 5 dni na zaplatę wznowi się samo. Po co promujesz zazwyczaj tak właśnie wygląda kupowanie na allegro zablokuje ci sprzedaż i nie zapłaci a ty wydasz na promowanie

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zamierza zapłacić więc wystaw od nowa a na tamtej aukcji wyłączać wznawianie.

oznacz moderatorów

Segnaro
#1 Nowicjusz#

dziękuję za odpowiedź, wystawiłem towar ponownie.

Gdzie mogę znaleźć opcję wyłączania wznawiania?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Segnaro na 24h przed automatycznym wznowieniem otrzymasz wiadomość e-mail od nas, będziesz mógł anulować wznowienie klikając link z e-maila. Taka opcja pojawi się też w tej zakładce.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

moons
#8 Zapaleniec#

Absolutnie coś powinniście z tym zrobić. Zgodnie z waszym hasłem chciałem nadać rzeczom drugie życie i wystawiłem je na allegro lokalnie żeby jeszcze komuś się przydały. Oczywiście zleźli się chętni ale żaden nie zapłacił a ja się bujam dalej z ogłoszeniami. Wprowadźcie choćby prosta obsługę ocen dla użytkowników albo zgłoszenia takich kupujących co licytują a nie płacą. Bo w tej chwili nie ma sensu nic wystawiać jak wszystko i tak wraca.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Podpowiem w tej chwili ma sens wystawiać ale nie na licytacje. Mają promowanie za 1grosz w opcji KUP TERAZ, ruch większy niż na głównym allegro...

oznacz moderatorów

moons
#8 Zapaleniec#

Jeśli sprzedajesz coś co ma określoną wartość to jasne że tak. Ale jak coś co prawie oddajesz za darmo to z góry ustalona cena tylko odstrasza.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@moons nic ci takie wprowadzenie nie da bo allegro kupowac zezwala naqet kontom bez pelnej weryfikacji zalozenie konta na maila to tmin i mozma sobie dalej cyrki urzadzac kupici nie placic

oznacz moderatorów