anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Lokalnie - potwierdzenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:55376938
#8 Zapaleniec#

Cześć, właśnie dostałem wiadomość na Allegro Lokalnie, że kupujący potrzebuje mój mail do doznania zakupu, podałem mail, dostałem odpowiedź, że wysłano do mnie potwierdzenie, które mam zaakceptować czy coś, trafiło ono do spamu. Wiadomość nie wyglada na taką od Allegro i faktycznie jest to jakaś próba wyłudzenia. Oczywiście niczego nie zaakceptowałem, ale chciałem się upewnić, że samo podanie adresu @ nie jest dla mnie groźne 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:55376938 To próba oszustwa. Niczego nie wysyłaj, nic nie potwierdzaj, niczego nie klikaj, bo stracisz pieniądze. 

oznacz moderatorów
Client:55376938
#8 Zapaleniec#

Tak, jak zobaczyłem tego maila to od razu pomyślałem, że coś jest nie tak. Tylko wcześniej podałem adres mail temu „klientowi”.

oznacz moderatorów
vip0002
#1 Nowicjusz#

Cześć. Pół godziny temu też dostałem taką wiadomość, że brakuje mojego meila aby zakończyć płatność. Przesłany został też sceen z Allegro. Podając meila dostajesz niby wiadomość z adresu allegrolokalniepoland@gmail.com ,żeby kliknąć w celu zaakceptowania zamówienia. Wygląda to podejrzanie. Ja mam wiadomość od klienta  Client:103813092


@Client:55376938  napisał(a):

Cześć, właśnie dostałem wiadomość na Allegro Lokalnie, że kupujący potrzebuje mój mail do doznania zakupu, podałem mail, dostałem odpowiedź, że wysłano do mnie potwierdzenie, które mam zaakceptować czy coś, trafiło ono do spamu. Wiadomość nie wyglada na taką od Allegro i faktycznie jest to jakaś próba wyłudzenia. Oczywiście niczego nie zaakceptowałem, ale chciałem się upewnić, że samo podanie adresu @ nie jest dla mnie groźne 




oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@vip0002, zablokowaliśmy to konto. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów