anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro lokalnie wymuszenie zwrotu

FilipPuch1
#2 Obserwator#

Witam dnia 27 grudnia 2022 sprzedałem grę na xboxa ona (sprzedałem bo przesiadłem się na ps4 slim) kupujący kupił grę zapłacił w opisie napisałem że w środku jest mapa która jest podarta w dniu wczorajszym  3 stycznia 2023 kupujący  rozpoczął wątek że niby gra jest uszkodzona i pobiera się do 17% i że posiada drobne ryski ( ryski posiada ale gra działa w 100%) sprzedający upiera się o adres i że gra jest uszkodzona co jest nie prawdą pozdrawiam 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

az1rael
#21 Demiurg#

Jesli nie wylaczyles rekojmi jako prywatny sprzedajacy to sklada ci reklamacje tj ma odeslac na swoj koszt  do ciebie ty sprawdzasz gre i podejmujesz decyzje czy uznajesz czy odrzucasz reklamacje

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@FilipPuch1 Kupujący składa Ci reklamację i musisz się do tego odnieś i mu odpisać, możesz uznać albo odrzucić ale rozpatrzyć musisz. Zwrotu jak towar jest zgodny z opisem nie musisz przyjmować.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@FilipPuch1 kupujący składa reklamacje, które powinieneś rozpatrzyć pozytywnie lub negatywnie. Możesz żądać odesłania przedmioty do sprawdzenia jeśli potrzebujesz go do wydania decyzji relamacyjnej

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@FilipPuch1 Jesteś prywatnym sprzedawcą i nie masz obowiązku przyjmować zwrotu. Jeżeli złożył reklamację to musisz ją rozpatrzyć > możesz przyjąć lub odrzucić. Czy chce Ci odesłać grę? > jezeli odeśle to wtedy możesz decydować o przyjęciu lub odrzuceniu reklamacji.

oznacz moderatorów