anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one box, problem ze strona

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Nie mogę załadować strony z mapa paczkomatow, nie pomogło usunięcie cookies, ani tryb incognito.  Spróbowałam nadać paczkę w saloniku prasowym, ale kod nie wchodzi, jest błędny. Nie dopracowane to jest .

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#21 Demiurg#

@oliweczka1 

Wiedzą o problemie. Naprawiają, ale wolno 🙂

oznacz moderatorów

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Tylko jak wyslac paczkę?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@oliweczka1 

Musiałabyś dokładnie mi napisać co to za przesyłka. Czy to jest One box obsługiwany przez  UPSa, czy One kuriera? Do czego ta mapka jest w ogóle potrzebna? Na Androidach, iOS (czytaj telefonach) działa.

oznacz moderatorów

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Na mapie chcialam zlaezc paczkomat, ale skoro się nie udało to poszłam do saloniku prasowego, który obsługuje allegro, ale nie jest to kolporter. W saloniku okazało się, że podany  numer kodu do wysyłki jest niepoprawny, osoba mówiła że tak jej się czasami zdarza. Jeżeli kod niepoprawny,  to niemam jak wyslac paczki. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@oliweczka1 

No to dzwoń 616 306 886

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@oliweczka1 Przesyłki One Box wygenerowane przez Allegro Lokalnie nadasz wyłącznie w automacie. Sprawdź teraz. Mapa powinna już działać prawidłowo. Proszę, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki przed podjęciem kolejnej próby. 

   Wiktoria
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Faktycznie mapa działa, ale jeżeli tylko w automacie, to wygląda na to, że w moim mieście nie ma zadnego:), ale dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów