anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro one box, problem ze strona

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Nie mogę załadować strony z mapa paczkomatow, nie pomogło usunięcie cookies, ani tryb incognito.  Spróbowałam nadać paczkę w saloniku prasowym, ale kod nie wchodzi, jest błędny. Nie dopracowane to jest .

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

serwis-texas
#19 Nestor#

@oliweczka1 

Wiedzą o problemie. Naprawiają, ale wolno 🙂

oznacz moderatorów

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Tylko jak wyslac paczkę?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@oliweczka1 

Musiałabyś dokładnie mi napisać co to za przesyłka. Czy to jest One box obsługiwany przez  UPSa, czy One kuriera? Do czego ta mapka jest w ogóle potrzebna? Na Androidach, iOS (czytaj telefonach) działa.

oznacz moderatorów

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Na mapie chcialam zlaezc paczkomat, ale skoro się nie udało to poszłam do saloniku prasowego, który obsługuje allegro, ale nie jest to kolporter. W saloniku okazało się, że podany  numer kodu do wysyłki jest niepoprawny, osoba mówiła że tak jej się czasami zdarza. Jeżeli kod niepoprawny,  to niemam jak wyslac paczki. 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@oliweczka1 

No to dzwoń 616 306 886

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@oliweczka1 Przesyłki One Box wygenerowane przez Allegro Lokalnie nadasz wyłącznie w automacie. Sprawdź teraz. Mapa powinna już działać prawidłowo. Proszę, wyczyść pamięć podręczną przeglądarki przed podjęciem kolejnej próby. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

oliweczka1
#8 Zapaleniec#

Faktycznie mapa działa, ale jeżeli tylko w automacie, to wygląda na to, że w moim mieście nie ma zadnego:), ale dziękuję za pomoc.

oznacz moderatorów