anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro Pobrało opłatę za "darmową" wysyłkę SMART

stal_sulecin
#2 Obserwator#

Dzień dobry, czy ktoś wie dlaczego Allegro Lokalnie pobrało mi opłatę za niby darmową wysyłkę SMART?

Ja mam smarta, Smarta też ma kupujący, kwota 69.00 - tymczasem za to ogłoszenie zapłaciłem ponad 15 złotych prowizji - w tym 9,99 za przesyłkę...

https://allegrolokalnie.pl/oferta/skylanders-swap-force-gra-portal-fig-rubble-rouser

Mam podobno jeszcze 4 paczki SMART w kwartale (i tak by to wychodziło po wysyłkach - wysłałem póki co dwie, ta powinna zbić licznik na 3....

Gdzieś wyczytałem, że ktoś z @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  powinien pomóc...

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

3 wysłane czy 3 wykorzystane, a kupujący wybiera taką opcję ze Smartem?

oznacz moderatorów

stal_sulecin
#2 Obserwator#

Dopiero wydrukowałem etykietę, a saldo do opłacenia juz mi wyskoczyło ponad 15 zł...

oznacz moderatorów

stal_sulecin
#2 Obserwator#

Dobra chyba znalazłem o co chodzi.. 

jezu, ale macie to nieczytelne w rozliczeniach... żeby chociaż dawało na początku której transakcji to dotyczy...

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stal_sulecin Cześć. 🙂 Jeśli chodzi o zamówienie z numerem listu przewozowego InPost 660166799385051123220454, to kupujący nie miał Smarta. Klient opłacił zarówno towar, jak i koszt wysyłki (9,99 zł), łącznie 83,99 zł. Wszystko znajdziesz w zakładce Środki i historia operacji

oznacz moderatorów