anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Allegro ustawiło dostawę w moich aukcjach na 0 zł

Aniula_1984
#8 Zapaleniec#

Witam. Mam problem, ustawiłam w aukcjach na allegro cennik dostaw nie uwzględniający darmowej dostawy a po publikacji okazuje się, że allegro z automatu ustawiło mi darmowa dostawę. Wczoraj sprzedałam przedmiot za 20 zł do tego miały dojść jeszcze koszty wysyłki przedmiotu od 8,99 ( najtańsza opcja paczkomat). Klient wpłacił 20 zł a wysyłkę 8,99 allegro przerzuca na mnie i dolicza sobie jeszcze prowizję od sprzedaży.  W środkach i operacjach widnieje mam tylko te 20 zł. Ktoś wie coś na ten temat i dlaczego allegro bez mojej wiedzy samo decyduje o cennikach?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Aniula_1984 na allegro lokalnie jest promocja dostawa za 0 zł. W ciągu 3 dni powinna się pojawić korekta za wysyłkę Historia operacji 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

a. .na Lokalnie , to pewnie chodzi o promocję dla kupujących , Allegro zwróci Ci za przesyłkę .

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Aniula_1984 Cześć. Trwa promocja na Allegro Lokalnie i jeśli ustaliłaś dostawę za 11 zł lub mniej, kupujący nic nie zapłaci za dostawę.

Jest to świetna okazja, aby zwiększyć swoją sprzedaż na Allegro Lokalnie, bo kupujący chętniej robią zakupy, kiedy nie muszą płacić za dostawę 🙂 

Pokryjemy pełną kwotę dostawy. W ciągu 3 dni zwrócimy Ci ustalony przez Ciebie w ofercie koszt dostawy (korektę rachunku znajdziesz tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów