anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

allegro usuwa oferty

iiitabak
#9 Pomysłodawca#

allegro usuwa Moje reklamy. nie usuwa reklam, które są takie same jak moje ogłoszenie. Myślę, że na allegro jest zespół, który zajmuje się sprzedawcami. dlaczego usuwane są tylko moje reklamy? Pozostałe reklamy są takie same jak moje reklamy.

oznacz moderatorów
77 ODPOWIEDZI 77

Game_Supplement
#9 Pomysłodawca#

@nat_not

here is proof your collegue cancelled my adds because i compete his friend . just 10 mins ago 🙂

 

we have new proof to add our case .Good !

 

Alleg proof2.jpgAlleg proof1.jpg

 

the guy who threaten me with his collegue in allegro just cancelled my all adds again 🙂

 

 

HERE BEFORE I REPORTED THIS GUY AND HIS COLELGUE TO ALLEGRO. 

 

alleg proof 3.jpg

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Game_Supplement Nie będę wypowiadał się za moderatora, chyba powinieneś brać pod uwagę bariery językowe, a nie od razu oskarżać o rasizm.
Zresztą sami pisaliście po polsku, więc widocznie tak chcieliście i tego oczekiwaliście, więc nie wymyślajcie teraz kolejnych pretensji bez podstaw.
Po prostu nie rozumiecie regulaminu Allegro, ani polityki usuwania ofert i myślicie że ktoś was dyskryminuje.
Ja też zgłaszam oferty i często nie są usuwane i też mnie to frustruje. Czemu wasza dyskryminacja jest ważniejsza niż moja?
Nie widać zdjęć które wklejasz, są cenzurowane
Dalej nie napisałeś jaki jest login tego konta na allegro który napisał że ma kolegę z allegro który usunie oferty. Ja też mogę napisać że wczoraj widziałem różowego słonia u mnie w pokoju.

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@iiitabak @Game_Supplement Przyłączam się do pytania @dawal50 o login konta mającego kolegę w spółce Allegro który usunie Ci oferty  😉  Może jemu warto by zgłaszać te wszystkie nieregulaminowe aukcje, może będzie skuteczniejszy 😄

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

iiitabak
#9 Pomysłodawca#

funny.

when you have such a problem

what do you want to say to people who make fun of you?

😁

Have a nice evening 

oznacz moderatorów

Game_Supplement
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Game_Supplement i co niby udowadniają te screeny? nigdzie w tych screenach nie ma dowodu na to, że osoba z discorda ma znajomości w Allegro. To że cos napisze to nic nie znaczy. Serio wierzysz własnej konkurencji? Że aż wygłaszasz niesprawdzone informacje na forum?

oznacz moderatorów

ZibiK30
#18 Luminarz#

@iiitabak Nie śmieje się z Ciebie czy kogokolwiek. Śmieje się z sytuacji, bo nie Ty pierwszy i nie ostatni tu narzekasz na takie ogłoszenia. System jest niewydolny i dziurawy. zamiast blokować konta to się usuwa ogłoszenia które chwilę później się znów pojawiają.

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów

iiitabak
#9 Pomysłodawca#

that's what I mean. I don't even have a chance to defend myself. allegro considers unfounded denunciations

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@iiitabak moderator napisała "Być może podobne problemy na Waszych kontach wynikają z tego, że wykryliśmy na nich powiązania."

1. macie powiązania ze sobą @iiitabak i @Game_Supplement mimo że się nie znaliście przed tym tematem (dziwne nieprawdaż?)

2. dziwnym trafem ta sama osoba (mająca znajomości w Allegro) was obu straszy usuwaniem ofert, a jednocześnie twój kolega @Game_Supplement znalazł ten temat zupełnie przypadkiem i cię nie zna 🤣

Pewnie sami wymyśliliście tą intrygę, sami ze sobą piszecie na discordzie i trollujecie forum screenami, bo allegro zmieniło regulamin i myślicie że dzięki powołaniu się na dyskryminację rasową pozwolą wam łamać regulamin i że dalej będziecie mogli zarabiać jak wcześniej.

oznacz moderatorów

Game_Supplement
#9 Pomysłodawca#

@dawal50 

 

You are funny but i am here just for solving my problem . You can keep changing the point but the point allegro cancels my offers while they are verifying same offers many times. And it is not funy to pay for boost and see cancelling my offer. You can keep typing stories about complo theories since you like them. But this is the truth. I am the one who is talking with proofs here and you just keep trash talking even after real proofs. I dont know why truth hurst you 🙂 

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Game_Supplement "I am the one who is talking with proofs here and you just keep trash talking even after real proofs."

gdzie te dowody?

1. screen z discorda:

-mogłeś spreparować z kolegą

-a nawet jeśli by był prawdziwy to konkurencja nie musi pisać prawdy że ma znajomości w allegro więc pisząc o mitycznych znajomościach gościa z discorda się tylko ośmieszyłeś na whatsapie

2. screen z maila i screen z whatsupa jest prawdziwy, ale on nic nie udowadnia oprócz tego że została usunięta oferta i że kontaktowałeś się z Allegro

Jedynym dowodem są słowa moderator, że macie z @iiitabak powiązanie 😅

oznacz moderatorów

iiitabak
#9 Pomysłodawca#

dawal50 but you too write about my subjects. where did you get my subjects ??

You too

are you my friend ?

what's your job on the Allegro?

are you in charge of the Allegro ??

I don't understand you.

I'll leave you alone with your utopian life

my friend

oznacz moderatorów

iiitabak
#9 Pomysłodawca#

dawal50

I understand you. your task is to change the subject. allegro should hire you. you can get a job offer from Allegro to respond to sellers who want your right

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Game_Supplement @iiitabak 

The only way to solve your problems is to follow our rules. If your offers continue to violate the rules, they will be removed from Allegro. We apply the same rules to all sellers.

Based on the screenshots you sent us, we are not able to verify who wrote to you with threats. If you are in possession of this person's details, please provide them via the form. We will try to help you.

I wrote back in this conversation in Polish because you did it yourself. The choice of language was not intended to offend you. I apologize. I didn't think you would take it that way.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Game_Supplement
#9 Pomysłodawca#

@nat_not 

 

i see you want to change discussion, 

I AM TELLING AGAIN AND AGAIN.

why you verify %100 same offer with me and removing mine ? Only seller name different, all paremeters category and description is %100 same. I am waiting you to answer this but you keep running away from the question. 

oznacz moderatorów

Game_Supplement
#9 Pomysłodawca#

Plus the guys is not **piiip** he just added me on discord and told these things. And what a surprise my verified offers get closed and closed again and again. I already sent many email to you and got no answers any of em

oznacz moderatorów

dawal50
#14 Krzewiciel#

@Game_Supplement "And what a surprise my verified offers get closed and closed again and again."

Nic nadzwyczajnego, po prostu konkurencja zgłasza ciągle oferty i dlatego są usuwane, musisz robić to samo jeśli chcesz by oferty konkurencji były usuwane.

I przestańcie kłamać że wasze zgłoszenia są pomijane, bo sporo linków które tu wrzucił @iiitabak zostało usuniętych.

oznacz moderatorów

iiitabak
#9 Pomysłodawca#

 

dawal50

 
 
 

dawal50 but you too write about my subjects. where did you get my subjects ??

You too

are you my friend ?

what's your job on the Allegro?

are you in charge of the Allegro ??

I don't understand you.

I'll leave you alone with your utopian life

my friend

oznacz moderatorów