anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Anulowanie transakcji allegro lokalnie, jak rozwiązać problem?

MAMY ROZWIĄZANIE!
peetguzdek
#2 Obserwator#

sprzedałem przedmiot przez inny portal, od razu  zakończyłem transakcje sprzedaży na allegro lokalnie ale w tym samym momencie ktoś zdążył kliknąć kup teraz i próba anulowania transakcji okazała sie niemożliwa zarówno ze strony kupującego jak i sprzedającego, jak rozwiązać problem?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
LEW433
#21 Demiurg#

@peetguzdek Dogadać się, ale widzę że się nie da. Kupujący ma prawo żądać zakupionego towaru, ale żeby wyegzekwować musiałby iść do sądu, to mało prawdopodobne. Nie da się anulować przez Ciebie zakupu.

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@peetguzdek Nie pierwsza taka sytuacja 😄 Mam wrażenie, ze każdy kto wystawia na allegrolokalnie to jednocześnie w innym miejscu a kupują w innym miejscu zamiast na allegro lokalnie 😄

Napisz do allegro o anulowaniu transakcji oraz kupujący też nich napisze, "prowizji" jak była i tak Ci nie zwrócą

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
markam43
#13 Ambasador#

@peetguzdek Zapłacił? Pieniądze wypłać na swoje konto i oddaj zwykłym przelewem. O zwrot naliczonej prowizji wystąp przez ten formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a... Dołącz potwierdzenie zwrotu wpłaty.

Nie ma czegoś takiego, jak anulowanie transakcji na Lokalnie.

oznacz moderatorów