anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędnie wydrukowana etykieta Allegro

42805855
#1 Nowicjusz#

Witam serdecznie 

Otrzymałam od Allegro etykietę z błędem nadawczym. Nie mam możliwości nadania paczki.

Infolinia Inpost widzi problem w etykiecie tj.miejsce nadania paczki jest takie samo jak odbiorcy a są to dwa różne miasta.

Sprawdziłam swoje dane i są one poprawne. Jak dotąd paczki wychpdzily bez problemu.

Wysłałam email do Allegro lecz nie wiem kiedy otrzymałam odpowiedź.

Poproszę o pomoc  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

medalik_2009
#17 Koryfeusz#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  pomożecie w sprawie kolejnego potencjalnego problemu z wysyłkami Allegro?

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@42805855  teoretycznie jeżeli adres odbiorcy jest poprawny to możesz spróbować nadać paczkę w każdym jednym paczkomacie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@42805855 Przesłałeś do nas zgłoszenie mailowe, więc poczekaj proszę na odpowiedź naszego pracownika. Na pewno postaramy się pomóc rozwiązać Twój problem.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Ja tu nie widzę wielkiego problemu. Jak nie mam do wyboru Punktu inpostu to wybieram paczkomat, a wysyłam i tak w punkcie. Doradził mi to Pan na infolini inpostu. Poszło tak z 10 paczek i nie ma problemu. Kurier inpostu nawet twierdzi, że tak jest bezpieczniej, bo on paczki ze sklepu wrzuca na samochód i na pewno są, a paczkomat się czasem nie domknie i ups gdzie ta paczka... Ten sam Pan z infolinii poinformował mnie również, że mogą tam w razie potrzeby zmienić punkt nadania. Tylko musiałabyś się się przebić przez infolinię czyli przygotuj numer paczki i powiedz do głupiego bota, że chcesz rozmawiać z człowiekiem xD. 

oznacz moderatorów