anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Błędny status przesyłki

tasiorkwasior
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem. 10 grudnia sprzedałem na allegro lokalnie kilka przedmiotów jednemu kupującemu. 11 grudnia jak zwykle chciałem nadać paczkę, ale wyskakiwał błąd podczas tworzenia etykiety. W końcu za którymś razem się udało. Wygenerowałem, spakowałem paczkę i pojechałem do paczkomatu nadać. Jakie było moje zdziwienie, jak otworzyła się skrytka z obcą paczką w środku. Na infolinii udało się wszystko wyprostować, konsultant przypisał inną skrytkę dla mojej paczki i poszło. Tyle tylko, że w panelu allegro cały czas jest status: oczekuje na nadanie. Już nawet dzisiaj dostałem przypomnienie od allegro, żebym wysłał paczkę, która de facto za chwilę będzie u kupującego. Napisałem zgłoszenie, ale nikt póki co nie pokwapił się z odpisaniem. A nie chcę, żeby wyszły z tego powodu jakieś problemy.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tasiorkwasior Podaj mi numer tej przesyłki.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

tasiorkwasior
#8 Zapaleniec#

660166556363300114743912

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tasiorkwasior Przekazałam tę sprawę do wyjaśnienia. Wrócę do Ciebie z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

tasiorkwasior
#8 Zapaleniec#

Ok. Dziękuję za pomoc. Pozdrawiam i czekam na informacje

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@tasiorkwasior Dostałam informację, że status zmieni się, kiedy klient odbierze przesyłkę. Jeśli się tak nie stanie, daj nam znać. Będziemy to dalej wyjaśniać.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

amibis
#10 Popularyzator#

Przepraszam, ale co tu jest do wyjaśniania? Trzeba po prostu szczerze napisać że 11 grudnia serwis miał awarię związaną z finalizacjami aukcji czyli możliwością wydrukowania etykiet nadawczych i w konsekwencji nieprawidłowymi komunikatami statusu przesyłek. Ja etykietę wydrukowałem po jakiejś godzinie a potem było to samo co miał autor wątku. Nadana paczka a komunikat: Oczekuje na nadanie. 

oznacz moderatorów

tasiorkwasior
#8 Zapaleniec#

Dokładnie, jak napisał przedmówca. Po co ściemniać. Nie wspomnę, że od oficjalnego wsparcia allegro do tej pory nie uzyskałem odpowiedzi. Na szczęście w momencie odbioru paczki pokazuje prawidłowy status. Ale niesmak pozostał. Pozdrawiam

oznacz moderatorów