anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta - Niewyjaśnione przyczyny

Azzreall
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pewien problem. Otóż od grudnia prowadzę na allegro sprzedaż wirtualnych przedmiotów w grach. Do tej pory szło wszystko dobrze, klienci zadowoleni, brak skarg, wszystko dobrze. Aż tu nagle moje konto zostało zablokowane, próbuję się dowiedzieć co się stało. Jedynie co to dowiedziałem się, to, że dostałem blokadę przez inne konto które posiada taki sam nick albo podobny do mojego + moje dane. Napisali mi, że konto założone na email [edycja] (strona do tymczasowych maili) Ale ja nie zakładałem żadnego drugiego konta.

Napisali też, że dostałem informacje albo jakieś warunki które trzeba spełnić do zdjęcia sankcji na to dziwne konto, ale to konto nie należy do mnie to niby jak mam to zobaczyć? 

Wczoraj miałem problem z pewnym klientem (zapewne konkurencja) bo zaczął wykupować mi wszystkie oferty w ilościach hurtowych i nie płacił, tylko dlatego, żeby zamknąć mi moje oferty które były promowane. Podczas zakupu widać moje dane, więc domyślam się, że ktoś specjalnie zrobił konto z moimi danymi. Konto założone na tymczasowym mailu.. pewnie założone niedawno a ja swoje posiadam od 4 lat. Dlaczego oni nie mogą tego sprawdzić?

Co mogę zrobić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Azzreall Niestety na Gadane nie pomożemy w rozwiązaniu tego problemu. Jedynym sposobem na usunięcie ograniczeń z Twojego konta jest postępowanie zgodne ze wskazówkami, które otrzymałeś w wiadomościach mailowych.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Azzreall
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, ale allegro pisze ze wysłali wskazówki jak postępować na to konto, które nie należy do mnie! Więc jak mam je odczytać? Skoro mówię, że to nie moje konto i mam dowody że ja to prawdziwy ja i nie mam innego konta to czemu mi nie wierzą?

oznacz moderatorów