anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada konta po sprzedaży. Co z wypłatą środków?

MAMY ROZWIĄZANIE!
tomek22091990
#7 Wielbiciel#

Witam

Dzisiaj, chwile po sprzedaży sprzedazy iphona i po wpłacie kupującego, zostało zablokowane moje konto. Nie podano KONKRETNEGO POWODU tylko jakiś artykuł podali,  z którego nic nie wynika. Proszę allegro o wyjaśnienia co z moimi pieniędzmi, które zleciłem wypłacić. Kompletnie nie wiem o co chodzi. Wszelkie weryfikację przebiegły pomyślnie, a gdy  człowiek coś sprzeda to go blokują. Nawet nie mogę odtworzyć zamówienia bo usunęli aukcje. 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
kostas11
#21 Demiurg#

@tomek22091990 blokada bezpieczeństwa, wyślesz telefon to Ci odblokują 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
tomek22091990
#7 Wielbiciel#

Ale to nie ma żadnego sensu! Po co w takim razie zaznaczam opcje tylko i wyłącznie przedpłata by dostać najpierw pieniądze a później wyślę....gdybym chciał za pobraniem to bym to zaznaczył. Mam wysłać telefon i "liczyć" na cud czy pieniądze jednak do mnie trafią...to jest nonsens 

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@tomek22091990 allegro zabezpiecza się jak byś nie wysyłał telefony, lub oszukał kupującego, nic nie zrobisz, często takie przypadki przy drogiej elektronice są 😞 puki nie wyślesz nic nie dostaniesz a jak nie wyślesz to już nigdy nie założysz tu konta ani Ci nie odblokują tego 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów
tomek22091990
#7 Wielbiciel#

a co się stanie z pieniędzmi które zleciłem wypłacić po blokadzie konta? 

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Pozostaje ci teraz walka z Działem bezpieczeństwa allegro . Tam musisz wszystko wyjaśnić i liczyć na to że zrozumieją . Pewnie przyspieszyło by to jakby kupujący wystawił ci szybko pozytywny komentarz po zakupowy.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Równie dobrze może się skończyć tym ,że DBT nie odblokuje Ci konta , wyślesz telefon i miesiącami będziesz walczył o odzyskanieswoich pieniędzy 

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@tomek22091990 Najpierw będziesz musiał udowodnić, że sprzedajesz swój telefon. A następnie, że możesz w ogóle go sprzedać i jest wolny od wad prawnych.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
tomek22091990
#7 Wielbiciel#

Przecież to jakiś cyrk na kółkach... po co to w ogóle allegro lokalnie skoro po sprzedaży nie możesz być pewien czy odzyskasz środki...

oznacz moderatorów
drekenzes
#16 Inspirator#

@tomek22091990 To wina innych użytkowników. Na Facebooku były ofert pośrednictwa w sprzedaży takich telefonów... użytkownik sprzedawał telefon, przelewał pieniądze osobie zlecającej pośrednictwo w sprzedaży.. i tak osoba nie wysyłała telefonu i znikała z kasą.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów
tomek22091990
#7 Wielbiciel#

Zleciłem wypłatę srodkow z Payu. Jest szansa, że je dostanę ? Bo tylko wtedy wyślę towar, nie wcześniej. 

oznacz moderatorów