anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokada sprzedaży poprzez kupowanie i nie płacenie za aukcje

zaxzax
#7 Wielbiciel#

Witam,

Probuje sprzedaż karte graficzna, sprawna wszystko z nia ok. Ale spotykam sie z taka sytuacja juz trzeci raz ze zostaje ona kupiona i nie oplacona. Sytuacja powtarza sie od poczatku lutego. Jest jeden osobnik co sprzedaje taniej te karty ale po koparkach. Podejrzewam ze specjalnie blokuje sprzedaz inncyh poprzez zakupy i nie oplacanie ich tylko po to zeby zniknely z listy a jego oferta zostaje najtansza przez co zdobywa kupujacych.

Allegro lokalnie wydaje sie z tego co czytalem nic z tym nei robic. Zgarniaja prowizje za obsluge oferty i tyle.

Teraz jestem przyblokowany ze sprzedaza na kolejne 5 dni !

Czy ktos moze mi pomoc w tej sprawie ? Lub gdzie moge napisac ?

 

Zaznaczenie_160.png

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jeśli masz pewność że zawsze za tym stoi ten sam osobnik to go zgłoś ,zweryfikują go i ewentualnie zablokują.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zaxzax dziękuję za Twoje zgłoszenie! Poprosiłam o weryfikację tego kupującego i to konto zostało zablokowane.  

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

zaxzax
#7 Wielbiciel#

Witam,

Probuje sprzedaż karte graficzna, sprawna wszystko z nia ok. Ale spotykam sie z taka sytuacja juz trzeci raz ze zostaje ona kupiona i nie oplacona. Sytuacja powtarza sie od poczatku lutego. Jest jeden osobnik co sprzedaje taniej te karty ale po koparkach. Podejrzewam ze specjalnie blokuje sprzedaz inncyh poprzez zakupy i nie oplacanie ich tylko po to zeby zniknely z listy a jego oferta zostaje najtansza przez co zdobywa kupujacych.

Allegro lokalnie wydaje sie z tego co czytalem nic z tym nei robic. Zgarniaja prowizje za obsluge oferty i tyle.

Teraz jestem przyblokowany ze sprzedaza na kolejne 5 dni !

Czy ktos moze mi pomoc w tej sprawie ? Lub gdzie moge napisac ?

 

Zaznaczenie_160.png

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Zgłaszać, jak masz dowody.

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

Wystaw jej ponownie (wybierz to ogłoszenie, nnaciśni na "Wystaw ogłoszenie" - jedynie ponownie dołącz zdjęcia, pozostała treśc ogłoszenia zostanie skopiowana automatycznie). Jednym skutkiem może być że po wpłacie za dwie jednocześnie będziesz zmuszony zwrócić pieniądze za jedną - nie jestem pewien że to jest w pełni zgodne z KC (chociaż regułamin Allegro na to pozwala)

oznacz moderatorów

PawelHkrk
#11 Animator#

@zaxzax 

Również zapraszam o głos w tym temacie - https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zg%C5%82o%C5%9B-sw%C3%B3j-pomys%C5%82/skr%C3%B3cenie-czasu-oczekiw...

Naciśni "w punkt" - własne o tej sytuacji chodzi.

oznacz moderatorów