anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Blokowanie konta

Zenekus
#8 Zapaleniec#

Od jakiegoś czasu mam konto na allegro chciałem sprzedawać wystawiać przedmioty i blokujecie mi konto w celu bezpieczeństwa wymaganie dodatkowych weryfikacji czyli zdjęcie dowodu zdjęcia przedmiotu z dowodem dwa razy już wysłałem to co wymagaloscie nawet do ogłoszeń załączam rachunki z sklepów a wy nadal blokujecie walka 3 dni wczoraj konto odblokowanie dzisiaj znowu zablokowane mam już dosyć po 1 jeżeli wam nie wystarcza rachunek że sklepu i dowód osobisty którego nie macie prawa zadać to co was zadowoli ,dla mnie to paranoja jeżeli się boicie albo mnie o coś posadzacie to zgłosić mnie do odpowiednich organów ja mam zamiar nagłośnić tą sprawę w Social mediach 

oznacz moderatorów
29 ODPOWIEDZI 29

Zenekus
#8 Zapaleniec#

Zdjęcie towaru to nie dokument ja wykonuje czynnosci o ktpre poprpsil mnie urzad ochrony danych przesyłanie od kilku dni tego samego już mnie nie bawi jak mam co nowe ogłoszenie pisać i prosić się o odblokowanie konta to wolę nie sprzedawać u was ale nie sprawiedliwości wam nie odpuszczę 

oznacz moderatorów

HuangPandong
#7 Wielbiciel#

Rak zespołu allegro: sektor bezpieczeństwa
Losowo poproś sprzedawcę o weryfikację, ale weryfikacja nie przejdzie, środki zostaną wstrzymane, wesprzyj niegrzeczną prośbę działu bezpieczeństwa reklamacji, nie ma dowodów

oznacz moderatorów

Zenekus
#8 Zapaleniec#

Wysłałem im około 30 zdjęć czekamy

oznacz moderatorów

Zenekus
#8 Zapaleniec#

Od 72 godzin zero odpowiedzi mija sprawa trwa już 7 dni od 10 stycznia gdzie podziała się cała obsługa allegro ewidentnie unikają odpowiedzi ponieważ poprosiłem znajomych o zapytania w swoich kwestiach i dostali odpowiedzi myślicie nadal że jest to zabawne wysłałem wam zdjęcia z dowodem a wy co teraz nie potraficie odpowiedzieć no dział bezpieczeństwa tak real się do blokady konta a teraz nie potrafi z tym samym zaangażowaniem odblokowac konta ? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów

esabrina
#8 Zapaleniec#

Daj znać jak skończyła się ta sprawa 😉 

oznacz moderatorów

Zenekus
#8 Zapaleniec#

Walczę przecież oni sami nie wiedzą  czego chcą dlaczego żaden moderator nie odpowiada na szczęście trafiłem na przyjemną panią z UOD i wszystkie maile wydrukowałem napisalwm to ci mi wskazała i przesłałem do tej Pani  dzisiaj mamy 18 a ja od 10 zablokowane konto mimo że wysłałem im ostatnio dużo zdjęć ,oninchca teraz pokazać kto jest góra ale ja to wytrzymam tym bardziej że więcej jest takich ludzi tylko wystarczy w Internecie poszukać 

oznacz moderatorów

Zenekus
#8 Zapaleniec#

Screenshot_20220118-224726_Chrome.jpg

 Jak widać bawią się wszechmogacych ewidentnie wyłudził dane bo ja zdjęcia przesłałem z dowodem więc wyłudzenie nie wiem kto w tym czasie przeglądam mój dokument i czy komuś nie przesłali 

oznacz moderatorów

esabrina
#8 Zapaleniec#

A jakie jest stanowisko działu bezpieczeństwa? Wysłałeś wszystko zgodnie z instrukcją i nic z tego? To dziwne.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Zenekus W ciągu pierwszego miesiąca działalności na Allegro byłeś weryfikowany dwa razy. Podczas obu weryfikacji nie byłeś w stanie spełnić wszystkich wymogów. Rozumiem, że możesz nie być zadowolony z takiej decyzji, jednak ze względu na bezpieczeństwo transakcji, Twoje konto nie zostanie odblokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Zenekus
#8 Zapaleniec#

Ha ha dobre sobie nie ważne Teraz  UOD się tym zajmuje i wiem że nie jestem sam 

oznacz moderatorów