anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak linka/przycisku do wygenerowania przesylki inpost paczkomaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
inqubi
#8 Zapaleniec#

Dobry Wieczór.

 

Ostatnie zamówienie z 22 Gru. 2022, 13:07

Mam tylko link do zwrotu pieniędzy  ?!

Takich jaj tu nie widziałem jeszcze....

Zbych.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
marczym
#7 Wielbiciel#

Edytowałem, u góry zamiast pisać drugą wiadomość. Widzę, że nie da się usunąć.

 

oznacz moderatorów
czullo
#7 Wielbiciel#

Dziś o godzinie 9:01 kupujący zapłacił za przedmiot z opcją dostawy przez Allegro Paczkomaty Inpost, nie pojawia się przycisk do utworzenia etykiety przesyłki, tak jak było to do tej pory, czy mogę liczyć na jakaś interwencje w tej sprawie. 

I jeszcze jedno pytanie, kupujący miał problem z opłaceniem przesyłki i kupił trzy razy przedmiot( były wystawione trzy sztuki) chciał zamówić tylko jedną sztukę, którą opłacił, ale ogłoszenie zniknęło z Allegro czy jest możliwość abyście Państwo wznowili to ogłoszenie? Na potwierdzenie mogę udostępnić treść rozmowy z kupującym, że chciał zakupić tylko jedną sztukę a nie trzy, zapłaciłem za promowanie tego przedmiotu w okresie świątecznym, a teraz będę musiał czekać ponad tydzień, aby ogłoszenie się wznowiło z automatu, w związku z czym wykupione promowanie mija się z celem, bo bedzie już po okresie świąteczno-nowo rocznym. Proszę o przychylenie się do mojej prośby.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@czullo Niestety nie wznawiamy ogłoszeń na prośbę sprzedających. Możesz jedynie ponownie je wystawić.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
rycho121
#2 Obserwator#

Ostatnie zamówienie z dnia 23 Gru. 2022, 10:03

Mam tylko link/przycisk do zwrotu pieniędzy i czatu.

Nie pomaga zmiana przeglądarki, czyszczenie historii i ciasteczek ani też tryb Incognito.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
mamitka3
#7 Wielbiciel#

sprzedałam przedmiot na allegro lokalnie, mam smarta i nie moge wygenerowa etykiety, kiedy klikam wygeneruj etykiete to kreci sie kułeczko i nic sie nie robi, musze dzis wysłac paczke i nie wiem co robic

oznacz moderatorów
mojmikmik
#7 Wielbiciel#

Nie mogę wygenerować etykiet z z czterech ostatnich zamówień od klientów

oznacz moderatorów