anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak linka/przycisku do wygenerowania przesylki inpost paczkomaty

MAMY ROZWIĄZANIE!
inqubi
#8 Zapaleniec#

Dobry Wieczór.

 

Ostatnie zamówienie z 22 Gru. 2022, 13:07

Mam tylko link do zwrotu pieniędzy  ?!

Takich jaj tu nie widziałem jeszcze....

Zbych.

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@inqubi wyczyść proszę pamięć podręczną przeglądarki oraz sprawdź czy problem pojawia się gdy korzystasz z innej przeglądarki lub w trybie incognito. Jeżeli to nie pomoże, to prześlij proszę dwa zrzuty z trybu prywatnego przeglądarki z włączoną konsolą (f12) oraz widocznymi zakładki Elements oraz Console. 
Przekażę zgłoszenie do działu technicznego.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
clf82
#8 Zapaleniec#

Czyszczenie pamięci podręcznej nie pomaga, korzystanie z innej przeglądarki ani z trybu incognito też nie. Dokąd mam przesłać te zrzuty z Elements i Console? Jest tam pełno błędów. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@clf82 dziękuję za wiadomość! Prześlij je proszę albo tutaj w wątku albo na adres spolecznosc@allegro.pl 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
clf82
#8 Zapaleniec#

U mnie już naprawiono, dziękuję.

oznacz moderatorów
Keaniu
#2 Obserwator#

Dzień dobry. Klient zakupił ode mnie produkt, zapłacił, ale nie pojawia sie opcja wygeneruj etykietę. Kilka razy już wysyłałem i nigdy takie problemu nie miałem. Mogę prosić o porady? Pozdrawiam

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Keaniu połączyłam te wątki, ponieważ problem jest taki sam. Wykonaj proszę powyższe kroki, a jeśli to nie pomoże to poproszę o przesłanie zrzutów ekranu, o których pisałam wyżej. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Marc3llo_MW
#7 Wielbiciel#

Etykiety są niedostępne. Oby nie przepadły możliwości wysyłki. PRoblem ma inpost czy allegro ?

oznacz moderatorów
clf82
#8 Zapaleniec#

Sprzedałam przedmiot w licytacji, Kupujący zapłacił, ale nie mogę wygenerować etykiety, by nadać paczkę, gdyż nie ma takiej opcji widocznej w szczegółach zakupu w przeglądarce na komputerze. Jest widoczna  w aplikacji, ale klikanie w nią do niczego nie prowadzi, tylko odświeża stronę. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@clf82 dziękuję za wiadomość i zrzut, przekazałam go do Działu technicznego, gdy tylko otrzymam informacje w tej sprawie, dam znać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
AnnaJSz
#8 Zapaleniec#

To chyba jakiś zbiorowy błąd, bo też tak mam. Już wysłałam  e-mail

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@AnnaJSz Dziękuję. Zespół techniczny pracuje nad ustaleniem i usunięciem przyczyny problemu. Przepraszamy za utrudnienie.

AKTUALIZACJA 23.12.2022
Problem został rozwiązany i nie powinno być już problemów z generowaniem etykiet na Allegro Lokalnie. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
cezzar
#8 Zapaleniec#

Kiedy zostanie usunięty problem? Ja również nie mogę wygenerować etykiety.

oznacz moderatorów
cezzar
#8 Zapaleniec#

Ok, działa

oznacz moderatorów
AnnaJSz
#8 Zapaleniec#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Dziękuję, już wszystko działa poprawnie

oznacz moderatorów
JanJ901
#8 Zapaleniec#

Dzień dobry, mam ten sam problem co osoby powyżej, osoba zakupiła mój produkt natomiast nie mam przycisku do wygenerowania etykiety, jedynie do zwrotu środków. Czy mogę prosić o pomoc?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@JanJ901 Odpisałam Ci już w tym wątku: https://spolecznosc.allegro.pl/t5/sprzedaj%C4%85cy-o-allegro-lokalnie/nie-ma-przycisku-do-wygenerowa... 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Allegromania2210
#7 Wielbiciel#

Witam. Mam problem z allegro lokalnie. Dzisiaj dwoch kupujacych zaplacilo za przednioty a w sekcji zamowienia od kupujacych nie widze ,,przygotuj paczke do nadania,, jak kiedys bylo. O co chodzi ??

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Allegromania2210 Wiemy o tym problemie. Zespół techniczny pracuje nad jego usunięciem. Przepraszamy za utrudnienie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
marczym
#7 Wielbiciel#

U mnie to samo, Allegro Lokalnie, na stronie nie ma przycisku. W aplikacji mobilnej jest przycisk, ale nie działa. Przesyłka do kupującego darmowa ze Smartem w promocji. Wiadomo kiedy będzie to naprawione?

oznacz moderatorów