anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wyboru paczkomatu nadawczego

andrzej25082
#1 Nowicjusz#

Witam. Mam problem z brakiem możliwości wyboru paczkomatu nadawczego - czyli tego w którym nadam paczkę. Klikam przygotuj paczkę do nadania, wybieram wielkość paczki ale nie mam wyboru paczkomatu nadawczego. Jak to naprawić. Sprawdzałem na trzech różnych urządzeniach to samo.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@andrzej25082, od 19 września paczkę z Allegro Lokalnie nadasz w dowolnym paczkomacie. Więcej na temat nadawania przesyłki znajdziesz w tym artykule.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Killer920430
#7 Wielbiciel#

Man nadzieję, że artykuł zostanie wkrótce uaktualniony, ponieważ nie ma tam wzmianki o możliwości nadania w dowolnym paczkomacie. Jest za to informacja w sekcji: " Jak nadać przesyłkę z Allegro Paczkomaty InPost" mówiąca o konieczności wyboru paczkomatu nadawczego:

3.Wygeneruj etykietę nadawczą:

  • wybierz odpowiedni rozmiar paczki
  • wybierz z listy paczkomat, z którego nadasz paczkę.
oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Mnie się tam wyświetla ostatni paczkomat z którego wysyłałam i przy tym jest opcja zmiany. Screena nie zrobię, bo akurat nie mam nic nowego ale już ze 3 etykiety tak robiłam.  Co do dowolnego paczkomatu to jak się nie mylę, a przynajmniej infolinia inposta tak mówiła to to jest od dawna. Paczka z adresem nadania w paczkomacie nadawała się w każdym paczkomacie + paczkopunkcie. Paczka z adresem nadania w paczkopunkcie tylko w paczkopunkach, w paczkomacie wyskakiwał błąd. 

oznacz moderatorów