anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak monet za wystawiaj na Allegro Lokalnie

MAMY ROZWIĄZANIE!
arti45fm
#8 Zapaleniec#

Witam, wystawiłem zbędne przedmioty na Allegro Lokalnie i nie otrzymałem promocyjnych Monet za każde nowe ogłoszenie z Kup teraz lub Licytacją. Pierwsze wystawienie 2 przedmiotów było 3 stycznia na dedykowanej stronie - brak monet, a drugi raz to samo ponowione wystawione 7 stycznia z adresu zawartego w regulaminie i też brak do dzisiaj monet. Jakiś problem techniczny czy koniec promocji?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@arti45fm Cześć. Do końca tego tygodnia powinieneś móc odebrać Monety.  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
arti45fm
#8 Zapaleniec#

Pytam dalej. Witam, wystawiłem zbędne przedmioty na Allegro Lokalnie i nie otrzymałem promocyjnych Monet za każde nowe ogłoszenie z Kup teraz lub Licytacją. Pierwsze wystawienie 2 przedmiotów było 3 stycznia na dedykowanej stronie - brak monet, a drugi raz to samo ponowione wystawione 7 stycznia z adresu zawartego w regulaminie i też brak do dzisiaj monet a sprawdzam codziennie.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
arti45fm
#8 Zapaleniec#

Tak, dokładnie o tej promocji mowa. Dziękuję za odzew, pytam dalej.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@arti45fm Przeczytaj dokładnie regulamin, zwłaszcza to;

  1. Promocja dedykowana jest Użytkownikom posiadającym Konto Zwykłe lub Konto Firma na Allegro, którzy w dniu startu Promocji tj. 27 grudnia 2021 roku o godzinie 00:00:00 mają aktywne Konto w ramach Serwisu.
  2. Użytkownicy, którzy łącznie:

    z opcją Kup teraz lub licytacji, w Okresie trwania Promocji w ramach Allegro Lokalnie.

    Z chwilą spełnienia warunków opisanych w niniejszym ustępie, Użytkownicy przystępują do Promocji (dalej : Uczestnik Promocji).

  3. Uczestnicy Promocji uprawnieni są do otrzymania 5 Monet Promocyjnych za wystawiony Towar w Okresie trwania Promocji. Opcja odbioru Monet Promocyjnych będzie dostępna w przeciągu 2 dni roboczych liczonych od dnia spełniania warunków, o kórych mowa w pkt. 2 powyżej.
  4. W całym Okresie trwania Promocji Uczestnik Promocji może otrzymać maksymalnie 20 Monet Promocyjnych.
  5. Opcja odbioru Monet będzie dostępna do 21.01.2022 r.
  6. Przyznanie Monet Promocyjnych nie wyklucza otrzymania przez Uczestnika Promocji Monet na zasadach określonych w § 4 ust. 3 Regulaminu Programu Monetowego.

https://allegro.pl/regulaminy/regulamin-promocji-wystaw-nietrafiony-prezent-na-allegro-lokalnie-i-zg...

Jeżeli wszystko się zgadza i monety już powinny być, upomnij się tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=9225c771-efb6-4de8-8580-76bd8d7c77eb

oznacz moderatorów