anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pieniędzy po wysłaniu przedmiotu

monia7609
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłem przedmiot wirtualny ( przedmiot jest już u nowego właściciela). Klient po rzekomym uiszczeniu opłaty zgłosił moja ofertę na którą odpowiedziałem po 7 h ( wysłałem już przedmiot, ssy z wysyłki również posiadam)

 

 

W dalszym ciągu nie otrzymałem ani teoretycznie zablokowanych środków ani informacji o odblokowaniu, nic 

 

oznacz moderatorów
18 ODPOWIEDZI 18

LEW433
#21 Demiurg#

Nie miałeś zapłaty a wysłałeś? Teraz wezwij kupującego do zapłacenia, napisz że jak nie zapłaci to go zgłosisz na Policję.

oznacz moderatorów

monia7609
#7 Wielbiciel#

Mail, z allegro mówił o tym że opłata została uiszczona, kupujący zgłosił to i pieniądze zastały wstrzymane przez allegro dopóki nie wyślę ów przedmiotu. Przedmiot został wysłany a pieniądze do tej pory nie zostały mi dostarczone 

oznacz moderatorów

monia7609
#7 Wielbiciel#

received_192669706965122.jpeg

wychodzi na to że to scam....

Allegro pod które tak łatwo się podszyć 

 

 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

monia7609
#7 Wielbiciel#

Screenshot_20230427_200055_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

monia7609
#7 Wielbiciel#

Przedmiot że sprzedaży zdjęty a środków raczej nie będzie

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

☹️

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@monia7609 Nie jest to wiadomość od nas. Zablokowaliśmy już konto kupującego, który nie opłacił zamówienia i wprowadził Cię w błąd. Sugeruję, żebyś zgłosił sprawę na policję. 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

monia7609
#7 Wielbiciel#

No dobra, ale skoro płatność nie przeszła od kupującego to jakim cudem zdjeliscie przedmiot z strony? Tym sposobem strona ułatwia oszustwo bo wygląda to legitnie

 

 

Patrząc że mój przedmiot został zdjęty z notka 

Screenshot_20230427_205855_com.android.chrome.jpg

 cala reszta wygląda legitnie... Skoro kupujący nie sfinalizował płatności dlaczego tamtą notka jest pokazywana oraz przedmiot jest zdjęty że sprzedaży????

 

Screenshot_20230427_205336_pl.allegro.jpg

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@monia7609 Na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni, żeby zapłacić za zakup. Jeśli tego nie zrobi, uznajemy, że do sprzedaży nie doszło i automatycznie wznawiamy ogłoszenie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

monia7609
#7 Wielbiciel#

Tylko notka mówi jasno "przedmiot został sprzedany" a nie " jest w trakcie sprzedaży, poczekaj 5 dni na przelew następnie wyślij umówiony przedmiot" 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@monia7609 bo się sprzedał ale nie został opłacony 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@monia7609  Przecież ta wiadomość, niby od Allegro została wysłana z jakiegoś adresu wp.pl

Jest to powiadomienie lipne, fałszywka,  Allegro wysyła wiadomości z adresu powiadomienia@allegro.pl

To właśnie jest dowodem na oszustwo i to można śmiało zgłaszać na policję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@br. Jednak na Policję!🤗

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Tak, jednak na policję, ale dopiero kiedy zobaczyłem obrazki ...

Bo samo wysłanie przedmiotu bez zapłaty to nie jest nic nadzwyczajnego,  tak działa mnóstwo firm.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Eee...  tam, zaraz na policję. Policja nie zajmuje się sciąganiem nieuregulowanych długów,  od tego są firmy windykacyjne.

oznacz moderatorów

monia7609
#7 Wielbiciel#

Zgłosić zgłosiłem, ale za skarby żadne nie liczę że odzyskam przedmiot, czy też pieniądze. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@monia7609 spokojnie allegro ma prawdziwe i zweryfikowane dane kupującego, więc go znajdą 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów