anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak pieniędzy w zakładce allegro finanse

megRik565
#8 Zapaleniec#

Witam, 

Sprzedałam przedmiot na allegro lokalnie. Kupujący zapłacił. Nie widzę tych środków...

W zakładce AF na liście wpłat od kupujących wyświetla się ostatnia wpłata od innego kupującego.

Opłata za wpłatę kupującego za obsługę transakcji została naliczona. 

Ktoś pomoże ?

 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

serenidad
#8 Zapaleniec#

Jak odzyskać koszty „obsługi transakcji”, gdy Allegro nie bardzo poszła ta obsługa? Przedmiot sprzedany na Allegro lokalnie, nieopłacony (od kilku dni jednakowo widoczne jest to w zakładce, nic się nie zmienia), a ja muszę zapłacić 8,99? Skąd mam wiedzieć, że to ktoś od Allegro nie chodzi i klika zakupów, aby nabić ludzi, którzy tego nie zauważą w butelkę? Jak w PROSTY sposób, za pomocą kilku klików, mam zgłosić anulowanie tej opłaty?

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@serenidad Czy kupujący nie wybrał wysyłki za pobraniem? A może będzie opłacał zamówienie przelewem trandycyjnym (taka wpłata rozlicza się dłużej)?

Nie zwracamy opłaty za obsługę transakcji. Jest ona naliczana dopiero w momencie wypełnienia formularza opcji  dostawy i zapłaty.

 

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

serenidad
#8 Zapaleniec#

Kupujący nie wybrał pobrania. Nie wiem jaką formę przedpłaty wybrał, jedyne co mam to email o rozpoczęciu zakupu przez kupującego i oczekiwanie na wpłatę („Płatność oczekuje na potwierdzenie. Otrzymasz je w kolejnym mailu”) nie ma tam nawet danych kupującego.  Na wpłatę czekacie, sprzedane 8go lipca, a do rachunku już zdążyliście mi doliczyć 8,99zl? Ciekawe 🥴  ja mam czekać tydzień na rozliczenie wpłaty, a Wam zajęło kilka minut obciążenie rachunku opłatą? Co mnie podkusiło po tylu latach pchać się znów na Allegro. Nie dość, że opłaty kuriozalne to i sam proces utrudniony do maksimum możliwości. 

oznacz moderatorów