anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty od kupującego i brak kontaktu

Client:84996279
#7 Wielbiciel#

Witam. Wystawiłam ostatnio jedna z swoich uzywanych rzeczy, mialam dwoch chetnych ale nie kupili jeszcze towaru, tylko napisalo do mnie o tym na chcacie kiedy nie moglam akurat odpisac. Ktos inny kupił przedmiot bez pisania do mnie, po prostu kliknal kup teraz i tyle, nie opłacił produktu i nie odpisuje na moje wiadomości. Chciałam sprzedać tą rzecz przed świętami bo jest to zabawka i najprędzej sprzeda się właśnie w tym czasie. Czekam już dwa dni i zero odzewu. Czy mogłabym jakoś anulować ten zakup? Jak to zrobić?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:84996279 gdzie sprzedałaś na allegro czy allegro lokalnie ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:84996279
#7 Wielbiciel#

Z tego co wiem, wystawione było na allegro lokalnie ale po godzinie miało być tu i tu

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Czyli na Lokalnie. Ogłoszenia z Lokalnie zawsze są widoczne tu i tu, ale kupujący musi kupić na Lokalnie.

oznacz moderatorów

Client:84996279
#7 Wielbiciel#

jeszcze jedno pytanie, jak nadać przesyłke? skąd wiedzieć w jakie miejsce bo jak ktos kupi przedmiot przychodzi wiadomosc ale nie moge sprawdzic nic o kupującym, dodatkowo jak juz dodalam dana osoba mi nie odposuje. Przepraszam ale poerwszy raz cos sprzedaje i kompletnie nie wiem jak to wszystko wygląda

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:84996279 Na Allegro Lokalnie kupujący ma 5 dni na wpłatę. Po zapłacie otrzymasz jego dane i adres do wysyłki. Jeżeli nie zapłaci, ogłoszenie po tym czasie odnowi się automatycznie. Zamknij je zaraz po odnowieniu, jeżeli nie chcesz już sprzedać tego towaru na Allegro.

oznacz moderatorów

Client:84996279
#7 Wielbiciel#

czyli nie da sie w żaden sposób odnowić go wcześniej? bo jednak po 5 dniach jezeli dana osoba nadal nie zapłaci mam mniejsze szanse na sprzedanie przedmiotu. Dodatkowo spodób dostawy był wybrany w taki sposób, że musi być nadany najpóźniej po 3 dniach, więc czy moge wysłać go dopiero po wpłacie?

oznacz moderatorów

Client:84996279
#7 Wielbiciel#

jednak głupie pytanie, zanim nie wpłaci nie mam jego adresu, nie ważne. Ale nadal nie wiem czy jest jakaś mozliwosc na wczesniejsze anulowanie, chociaz wydaje mi sie ze nie

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie ma, na Lokalnie musisz odczekać 5 dni. Jeśli zapłaci, trzeba będzie wysłać towar.

oznacz moderatorów